مدیرعامل شرکت توسعه فراگیر سناباد خبر داد؛
دستیابی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد به بالاترین رکورد بارگیری کنسانتره طی دو سال اخیر/ تولید کنسانتره 33 درصد بالاتر از ظرفیت اسمی روزانه کارخانه شد
جمعه 17 آبان 1398 - 6:26:58 AM

به گزارش معدن نیوز، با تلاش کارکنان، رکورد تولید کنسانتره و بارگیری محصول در شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد شکسته شد. 

شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، 14 آبان ماه 98 در حوزه بارگیری محصول موفق به ثبت رکورد بارگیری کنسانتره به میزان 12/914 تن و گندله به میزان 2/606 تن، از مجتمع به مقصد فولاد سنگان، فولاد خوزستان و فولاد شادگان شد، که بالاترین رکورد بارگیری طی دو سال گذشته است.

محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با تایید این مطلب اظهار داشت: علیرغم دستیابی به این موفقیت در بارگیری محصول، این شرکت در 15 آبان ماه 98 تولید کنسانتره خود را به میزان 10395 تن افزایش داد و توانست رکوردی دیگر در تولید به ثبت برساند.

وی افزود: این مجموعه با کسب رکوردهای تولید کنسانتره سنگ آهن، بارگیری و ارسال محصول، رشد چشمگیری داشته است؛ رسیدن به این مهم مرهون پیگیری و تلاش شبانه روزی مسئولان و کارکنان شرکت می باشد.

 مدنی فر تاکید داشت: شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با ظرفیت تولید 2/5 تن کنسانتره در سال و تولید نامی 7812 تن در روز طراحی شده است و این رکورد تولید 33 درصد بالاتر از ظرفیت نامی کارخانه در روز است؛ شایان ذکر است رکورد قبلی تولید کنسانتره مربوط به 29 شهریور ماه 98 به میزان 10213 تن می باشد.

گفتنی است، عمده سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در اسفند 96 در تملک شرکت فولاد خوزستان قرار گرفته است.


http://www.madannews.com/Fa/News/442619/دستیابی-شرکت-صنعتی-و-معدنی-توسعه-فراگیر-سناباد-به-بالاترین-رکورد-بارگیری-کنسانتره-طی-دو-سال-اخیر--تولید-کنسانتره-33-درصد-بالاتر-از-ظرفیت-اسمی-روزانه-کارخانه-شد
بستن   چاپ