حضور فعال ذوب آهن اصفهان در هفتمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد
پايگاه خبري معدن نيوز- هفتمين همايش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ايران با نگاهي به بازار با حضور جمعي از شخصيت‌هاي سياسي، اقتصادي و صنعتي کشور در محل سالن همايش‌هاي صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران برگزار شد.
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری معدن نیوز- هفتمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار با حضور جمعی از شخصیت‌های سیاسی، اقتصادی و صنعتی کشور در محل سالن همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری معدن نیوز، در آیین افتتاحیه این همایش حجت‌الاسلام ناطق نوری رییس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارتباط با دیدگاه اسلام نسبت به تولید و کسب علم و مطالبی را ارائه کرد.
وی با بررسی دقیق بخشی از مشکلات و تنگناهای تولید و اشتغال نسبت به رسیدن به شاخص‌های مطلوب، ایجاد اشتغال، توجه به کیفیت و فراوری محصولات و مواد اولیه در کشور تاکید کرد و گفت: باید در همه زمینه‌ها توسعه همه جانبه کشور مورد بررسی دقیق قرار گیرد.
وی از دستورالعمل‌های سلیقه‌ای، بی‌توجهی به صادرات انتقاد کرد و خواستار افزایش کیفیت و استاندارد‌سازی در همه بخش‌های تولید به ویژه محصولات فولادی شد.
همچنین محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو نیز در خصوص برنامه‌های تولید فولاد و وضعیت معادن و همچنین چشم‌انداز برنامه‌های مورد نظر مطالبی را عنوان کردند.
پیش از سخنان مسئولان، علیرضا بختیاری مدیر مسئول روزنامه دنیای اقتصاد نیز اهداف و برنامه‌های این همایش را تشریح کرد.
در حاشیه همایش مذکور ذوب آهن اصفهان در غرفه اختصاصی خود مهم‌ترین دستاوردها و برنامه‌های تولیدی را در قالب بروشور، کاتالوگ و دیگر محصولات فرهنگی و رسانه‌ای ارائه کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه چند تن از دیگر مسئولان باحضوردرغرفه ذوب آهن اصفهان، با اهم دستاوردها وبرنامه‌های تولیدی این شرکت آشنا شدند. وی با اشاره به نقش و اهمیت ذوب آهن اصفهان در رشد و توسعه صنعت فولاد کشور گفت: انتظار می‌رود که این مجتمع بزرگ صنعتی به عنوان مادر صنعت فولاد، نقش اساسی خود را همانند گذشته ایفا کند و با ارائه و پی گیری راهکارهای مناسب بتواند بر مشکلات موجود فائق‌اید.
خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز