علیرغم تحریم شاهد افزایش تولید و صادرات فولاد کشور هستیم
پایگاه خبری معدن نیوز- مهدی کرباسیان رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: یک مدیر زمانی قادر به انجام تعهدات و وظایف خود است که هیئت مدیره، مدیران و تمامی کارکنان با وی همراه باشند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، کرباسیان که در مراسم تکریم بهرام سبحانی و معارفه حمید رضا عظیمیان مدیر عامل جدید شرکت فولاد مبارکه سخن می گفت، تصریح کرد: چنین امری با همکاری تمامی مدیران و کارکنان، در فولاد مبارکه به ثمر نشسته است.
وی با بیان اینکه دوران مدیریت سبحانی، مصداق عاقبت به خیری است، از حمایت دکتر شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین اعضای هیئت مدیره قبلی و فعلی، مدیران و تمامی کارکنان این مجتمع عظیم تشکر کرد.
رئیس هیئت عامل ایمیدرو، درباره جایگاه شرکت فولاد مبارکه اظهار داشت: فولاد مبارکه توانسته در کنار رشد در ظرفیت سازی،‌ تولید و صادرات،‌ توجه وافری به مسئولیت اجتماعی داشته باشد.
کرباسیان در عین حال به جایگاه صنعت فولاد در جهان اشاره کرد و گفت: سهم 43 درصدی این صنعت از تجارت 2 هزار میلیارد دلاری صنایع معدنی دنیا،‌ اهمیت و جایگاه فولاد در اقتصاد جهانی را نشان می دهد.
رئیس هیئت عامل ایمیدرو از رشد تولید زنجیره فولاد در کشور یاد کرد و گفت: تولید شش ماه کشور در شمش فولادی با رشد 14 درصدی، آهن اسفنجی با 19 درصدی، گندله با 38 درصدی و کنسانتره سنگ آهن با افزایش 17 درصدی همراه شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در موضوع تحریم، به صراحت از بخش فولاد نام برده شده اما خوشبختانه مجموعه تلاش مدیران و کارکنان صنعت فولاد سبب افزایش تولید و صادرات ایران شده است.‌
رئیس هیئت عامل ایمیدرو در ادامه از حضور عظیمیان در راس شرکت فولاد مبارکه استقبال کرد و گفت: از مقامات و مسئولان استان، خواهان همکاری با وی در جهت اعتلای صنعت فولاد کشور، به عنوان یک حرکت ملی، هستیم.
به گفته کرباسیان، فولاد مبارکه تا سال 95 واردکننده گندله سنگ آهن بود، ‌اما با تلاش های جمعی صورت گرفته، امروزه این شرکت نه تنها شاهد افزایش ظرفیت تولید گندله که در سایر بخش ها هم با رشد مواجه شده است.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری