صبافولاد به دنبال حفظ و توسعه بازارهای صادراتی/ در سال جاری تولید را تثبیت خواهیم کرد
پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت صبافولاد خلیج فارس گفت: در مجموعه صبافولاد برای تحقق شعار سال و رونق تولید، برنامه ریزی هایی را انجام دادیم تا در پایان سال بتوانیم به موارد مورد نظر دست یابیم.
  بزرگنمايي:

مرتضی یزدخواستی در گفت و گوی تصویری با معدن نیوز افزود: اولین هدف گذاری ما در سال 98، تثبیت تولید و رسیدن به یک نرخ پایدار تولید حتی با وجود همه موانع و مشکلات پیشرو مس باشد.

یزدخواستی تصریح کرد: البته تا حدودی این تثبیت تولید در سال 97 محقق شد و امسال هم تلاش خواهیم کرد افزایش ظرفیتی در مجموعه داشته باشیم و آنرا تثبیت نماییم.

وی ادامه داد: برنامه دیگر شرکت برای سال جاری، برنامه ریزی برای صادرات است. شرکت در سال قبل تمامی محصولات خود را صادر نمود و تنها مقدار اندکی را در داخل به فروش رساند. لذا تلاش این است که علی رغم تمامی مشکلات، این صادرات تداوم یافته و بازارهای هدف صادراتی نیز حفظ شود. هرچند که به فکر بازارهای هدف دور دست ها در کنار بازارهای منطقه ای نیز هستیم.

مدیرعامل صبافولاد اشاره ای نیز به طرح های توسعه شرکت داشت و گفت: بحث تولید 10 میلیون تن فولاد در بندرعباس و استان هرمزگان مطرح است که به جهت موقعیت کارخانه صبافولاد در منطقه، قطعا سهمی از این توسعه برای ما خواهد بود. با توجه به آخرین جلسه در این باره که 5 ماه پیش در سازمان ایمیدرو برگزار شد، پیش بینی می شود تصمیم گیری در این خصوص ظرف یک تا دو ماه آینده انجام و این موضوع به نتیجه برسد. در این زمان ما نیز برنامه های توسعه ای خود را اعلام خواهیم کرد.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز