فولاد و آهن

اخذ گواهینامه استانی حمایت از مصرف کنندگان توسط فولاد هرمزگان برای دومین بار

اخذ گواهینامه استانی حمایت از مصرف کنندگان توسط فولاد هرمزگان برای دومین بار
پایگاه خبری معدن نیوز - مراسم اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان با حضور مسئولان استانی برگزار و شرکت فولاد هرمزگان برای دومین بار موفق به اخذ این گواهینامه شد.
  بزرگنمايي:

در حاشیه‌ این مراسم مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان علل موفقیت این شرکت را این گونه تشریح کرد: کیفیت و قیمت مطلوب و خدمات پس از فروش رضایت بخش، باعث شده است تا این گواهینامه را برای دومین بار دریافت کنیم.

مهدی شکرزاده افزود: یکی از اصولی که هر شرکت تولیدی و بازرگانی باید به‌آن پایبند باشد رعایت حقوق مصرف‌کنندگان است و در اصل بازاریابی،مشتری حرف اول را می‌زند و تولیدکننده همیشه باید به مشتری فکر کند و نیازهای او را مد نظر قرار دهد.

وی ادامه داد:یکی از کارهای خوبی که درفولاد هرمزگان انجام می‌شود و رضایت مشتری را به دنبال دارد برگزاری سالانه‌ همایش و جلسات متعدد با مشتریان است .فولاد هرمزگان به صورت سالانه رضایت مندی مشتریان را مورد سنجش قرار می دهد و در پی آن از آن ها درخواست می‌شود که نکات مورد نظر خود را به مدیریت انعکاس دهند.

مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان ضمن بیان این‌که مواد اولیه مورد نیاز شرکت، بیشتر در داخل تامین می‌شود گفت: در راستای حمایت از تولید داخلی سعی کرده‌ایم مواد خام را از داخل تامین کنیم چرا که این کار باعث رشد و ارتقای روند تولید در کشور خواهد بود.

وی همچنین در خصوص صادرات این شرکت اظهار داشت: از زمانی که هرمزگان شروع به تولید کرد توانستیم به اقصی نقاط دنیا صادرات داشته باشیم که این نشان از کیفیت مناسب و توانایی فولاد هرمزگان در رقابت با سایر شرکت ها و تولیدکننده ها در سطح بین المللی است.


اخبار مرتبط
gerçek porno burun estetği ankara
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
شرکت گل گهر
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز