مقاوم سازی ساختمان ها و زیرساخت های حمل و نقل کشور با استفاده از محصولات با کیفیت ذوب‌آهن اصفهان
پایگاه خبری معدن نیوز - علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در محل نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان گفت: ذوب‌آهن اصفهان مادر صنعت کشور و نقطه‌ی شروعی برای کشور در عرصه صنعت بوده و اکنون نیز به عنوان تکیه‌گاه صنایع قدیمی و نوپای صنعتی شناخته می‌شود.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، علی اکبری گفت: سازندگی کشور را نتیجه‌ی حمایت از تولیدات داخلی عنوان کرد و افزود: با وجود توانمندی و ظرفیت‌های ذوب‌آهن اصفهان به عنوان مادر صنعت کشور باید علاوه بر بازار داخلی ، بازارهای تشنه‌ی پیرامون و کشورهای همسایه را تامین کند که این امر نیازمند به برنامه‌ریزی بلندمدت و پایدار است.

وی در پایان خود را نیز فرزند ذوب‌آهن اصفهان دانست و خاطراتی از دوران خدمت مقدس سربازی و کار در مجتمع عظیم ذوب‌آهن اصفهان را بیان نمود.

همچنین دکتر رضایی معاون عمرانی استانداری فارس نیز در بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان و آشنایی با محصولات این شرکت گفت: محصولات این مجتمع عظیم صنعتی دارای کیفیت و استاندار بالای جهانی ا‌ست که با توجه به وجود این توانمندی ها و تنوع تولید ، می‌توانیم از واردات محصول مشابه بی‌نیاز شویم.

وی با اشاره به مقاومت میلگردها در برابر زلزله و جایگزین کردن تیرآهن H30 به جای تیرورق افزود: ما می‌توانیم با استفاده از محصولات با کیفیت ذوب‌آهن اصفهان ساختمان‌سازی و زیرساخت‌های حمل و نقل کشور را مقاوم‌سازی کنیم


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز