بازدهی 224 درصدی سهام ذوب آهن در سال گذشته/ بهای تمام شده محصولات ذوب آهن کاهشی می یابد
پایگاه خبری معدن نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه ذوب آهن اصفهان با حضور سهامداران، نمایندگان صاحبان سهام، اعضای هیئت مدیره و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی اصفهان دوشنبه 17 تیرماه برگزار شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، نمایندگان سهامداران عمده ذوب آهن ‌در جایگاه هیئت رئیسه قرار گرفتند و غلامرضا سلیمانی مدیرعامل شرکت صدر تامین ریاست مجمع را عهده دار شد.

منصور یزدی زاده در این مجمع طی سخنانی، سود ناخالص این شرکت در سال 97 را یک رکورد ذکر کرد و گفت: بازدهی سهام این شرکت در سال گذشته 224 درصد بود.

وی افزود: این شرکت با توجه به شرایط نقدینگی خود، سرمایه گذاری های کوچک برای بیشترین بهره برداری را مدنظر دارد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: پروژه PCI در آستانه بهره برداری قرار دارد و قیمت تمام شده محصولات این شرکت را کاهش می دهد.

وی تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان علی رغم تحریم ها، در سه ماهه اول امسال صادرات خوبی داشته و در اردیبهشت ماه رکورد صادرات ماهانه جدیدی را ثبت نموده است.

شایان ذکر است پس از قرائت دستور جلسه، مجمع وارد دستور جلسه گردید.

ابتدا گزارش هیئت مدیره در رابطه با عملکرد و سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی درخصوص صورت های مالی شرکت برای سال مالی منتهی به 1397/12/29 قرائت گردید.

مجمع پس از بحث و بررسی و انجام مذاکرات لازم و با توجه به تکالیف و رهنمودهای مندرج در صورت خلاصه تکالیف مجمع، تصمیماتی بدین شرح را با اکثریت آراء اتخاذ نمود: صورتهای مالی شرکت مشتمل بر تراز نامه در تاریخ 1397/12/29، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد برای سال مالی منتهی به 1397/12/29، با اکثریت آرا مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود به شماره ثبت 14187 و شناسه ملی 10861687625 به عنوان بازرس قانونی اصلی و حسابرس مستقل شرکت و موسسه حسابرسی هشیار بهمند به شماره ثبت 1916 و شناسه ملی 10100168746 به عنوان بازرس علی البدل، برای مدت یکسال انتخاب گردیدند.

مجمع اختیار تعیین و پرداخت حق الزحمه حسابرس و بازرس قانونی را با هماهنگی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، به هیئت مدیره شرکت تفویض نمود.

ضمناً حق الزحمه حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی مورد گزارش، مورد تنفیذ مجمع قرار گرفت. روزنامه دنیای اقتصاد جهت درج اطلاعیه و آگهی های شرکت برای مدت یکسال، تعیین گردید.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز