افزایش رقابت‌پذیری شرکت مس با هوشمندسازی سیستم مالی/ افزایش رقابت‌پذیری در سطح جهانی مستلزم تهیه گزارش‌های آنلاین از قیمت تمام‌شده است
پایگاه خبری معدن نیوز -اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس با بیان این‌که در ساختار اقتصادی بنگاه‌های تولیدی کشورهای پیشرفته که در حد و اندازه شرکت مس هستند استفاده از نظام‌های مالی سنتی منسوخ شده است گفت: هوشمند سازی سیستم مالی و تغییر ساختار واحدها، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شرکت مس در شرایط کنونی است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، مدیرعامل شرکت مس در تشریح این موضوع گفت: با هوشمند سازی سیستم مالی در شرکت مس علاوه بر ایجاد شفافیت میزان بهره‌وری سرمایه به میزان چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.
وی با بیان این‌که در شرایط کنونی و در خوش‌بینانه‌ترین حالت تهیه گزارش قیمت تمام‌شده در شرکت مس منوط به ارائه گزارش‌های مالی حسابداری صنعتی در پایان هر فصل است گفت: این در حالی است که برای افزایش رقابت‌پذیری در سطح جهانی نیازمند تهیه گزارش‌های آنلاین از قیمت تمام‌شده هستیم تا در لحظه بتوانیم تأثیر عوامل مؤثر بر کاهش قیمت تمام‌شده را رصد کنیم.
سعد محمدی با تأکید بر این‌که در این شرایط می‌توانیم با تصمیمات سریع مدیریتی جلوی هدر رفت انرژی و کاهش بهره‌وری را بگیریم، افزود: بدون شک این رویکرد با توجه به برخی مسائل موجود در تأمین مالی برای طرح‌های توسعه امکان بهره‌برداری بهینه از منابع مالی را افزایش می‌دهد و موجب تخصیص منابع بیشتر به طرح‌های توسعه می‌شود.
وی در پایان افزود: افزایش بهره‌وری و رقابت‌پذیری، شفافیت و رصد لحظه‌ای قیمت تمام‌شده از مهم‌ترین فواید اجرایی‌سازی هوشمندسازی سیستم مالی در شرکت مس است.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز