پیام تبریک علی اکبر پوریانی، مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهر زمین به مناسبت روز خبرنگار؛ خبرنگاران چشم بینا و زبان رسای جامعه می باشند
پایگاه خبری معدن نیوز - علی اکبر پوریانی، مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهر زمین در پیامی به مناسبت روز «خبرنگار» با تبریک این رویداد مهم، از تلاش و زحمات تمامی اصحاب رسانه تقدیر کرد.
  بزرگنمايي:

متن پیام علی اکبر پوریانی مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین بمناسبت روز خبرنگار به شرح ذیل می باشد:

به نام خداوند لوح و قلم،

در آستانه ی روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید صارمی که جان ارزشمند خود را در راه اعتلای رسالت گرانسنگ خبرنگاری تقدیم آستان احدیت نمود، فرصت را مغتنم شمرده و صمیمانه ترین تبریکات خود و همکارانم در شرکت سنگ آهن گهرزمین را به محضر فرهیختگانی عرضه می دارم که چشم بینا و زبان رسای جامعه می باشند.

تحقیقاً اگر تلاش های ارزشمند اصحاب رسانه، در انعکاس واقعیت های جامعه نبود، کسانی که در سخت ترین مناطق و شرایط، از دل کوهها و عمق زمین به کار استخراج و فرآوری سنگ آهن مشغول هستند تا در سال های سخت تحریم، چرخ اقتصاد کشور و تولید و اشتغال را به گردش درآورند، آشکار نمی شد. در این راستا، گزارش فعالیت های شرکت سنگ آهن گهرزمین در حوزه ی اقتصاد مقاومتی و مسئولیت های اجتماعی نیز در پرتو زحمات شما اهالی قلم به جامعه منتقل گردیده و موجب شد بیش از 300 هزار نفر از مردم، در مدتی کمتر از چند دقیقه 615 میلیون سهم آن را خریداری نمایند. بدین وسیله ضمن تبریک مجدد این روز ارزشمند در راستای شفاف سازی از همه خبرنگارانی که مایل به بازدید و تهیه گزارش از اقدمات شرکت سنگ آهن گهر زمین هستند، دعوت به عمل می آورم.

علی اکبر پوریانی
مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهر زمین


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز