آلومینیوم و مس

مدیر بازرگانی مس آذربایجان؛

توسعه صنایع منوط به تداوم حمایت های جدی است/ بانک ها تولید را عامل نجات خود بدانند

توسعه صنایع منوط به تداوم حمایت های جدی است/ بانک ها تولید را عامل نجات خود بدانند
پایگاه خبری معدن نیوز - سخاوت خیرخواه، کارشناس مسائل صنعتی و «مدیر بازرگانی مس آذربایجان» در میزگرد بررسی مشکلات تولید و چالش های توسعه آذربایجان شرقی در «خانه تبریز» گفت: صنایع مادر استان در سایه غفلت مدیران در ۱۵ سال اخیر از امر خصوصی سازی آسیب جدی دیده است. راهکار پیشگیری از چنین آسیبی، ایجاد کمیته پایش در اتاق بازرگانی طبق تبصره ماده ۹۱ قانون سیاست های اجرایی اصل ۴۴ قانون اساسی است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، سخاوت خیرخواه افزود: فرصت های توسعه صنعتی در استان آذربایجان شرقی باقیست به شرطی که مدیر توسعه گر و آشنا به ظرفیت ها، سکاندار آن شود.

خیر خواه ادامه داد: صدای شکستن استخوان های تولید کننده را در جریان بحران های اقتصادی و در طی دو سال فعالیت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به کررات شنیده ام و در رسیدگی مشکلات بیش از 1700 واحد تولیدی کوچک و متوسط استان به اراده پولادین صنعتگر آذربایجانی پی برده ام که اگر حمایتی جدی از این صنعتگران تداوم داشته باشد، جهش و توسعه صنعتی شکل می گیرد.

این مسئول تاکید کرد: بانک ها باید تولید را عامل نجات خود دانسته و مالیات و بیمه هم بایستی یقه تولید را مدتی رها کنند.اخبار مرتبط
gerçek porno burun estetği ankara
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
شرکت گل گهر
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز