تولید روزانه کنسانتره توسعه ملی برای دومین بار از زمان راه اندازی 31 درصد بیشتر از ظرفیت اسمی شد/ تولید روزانه به بیش از 10 هزار تن رسید
پایگاه خبری معدن نیوز - محمد حسین مولوی زاده، مدیر عامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، از ثبت رکورد روزانه تولید کنسانتره، در این شرکت خبر داد و گفت: کارکنان سخت کوش و پرتلاش، با برنامه ریزی صحیح و مناسب، در تاریخ 29 شهریور98 با تولید 10،213 تن کنسانتره به رکورد جدیدی دست یافتند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، لازم به ذکر است ظرفیت اسمی تولید روزانه این مجتمع 7،812 تن می باشد که در تاریخ 30 بهمن 1397، به میزان 26 درصد بیشتر از این ظرفیت، رکوردی به میزان 9،825 تن ثبت شده بود.

این بار نیز با همت کارکنان و همدلی مدیران، این شرکت موفق شد، با افزایش بهره وری، استفاده بهینه از تجهیزات، تامین پایدار مواد اولیه و اجرای موفق دستور العمل های عملیاتی، 31درصد بیشتر از ظرفیت اسمی کارخانه رکوردی به میزان 10،213 تن را در تولید کنسانتره به ثبت رساند.

مدیر عامل شرکت، در پایان از تلاش تمامی پرسنل، پیمانکاران حاضر در سایت و همچنین از حمایت های مدیران ارشد و هیئت مدیره شرکت، که با پشتیبانی خود، در تحقق اهداف شرکت همواره مشوق کارکنان بودند، تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است، شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد وابسته به فولاد خوزستان بوده و فولاد خوزستان در راستای تامین نیاز خود و ایجاد توازن در زنجیره تولید اقدام به خرید آن کرده است.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز