توانایی ذوب آهن در تامین انواع ریل های مورد نیاز خطوط شهری، قطارهای پرسرعت و باری و مسافربری/ مترو اصفهان سال 1400 و با ریل خریداری شده از ذوب آهن به بهره برداری می رسد
پایگاه خبری معدن نیوز - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مترو اصفهان - بهارستان سال 1400 به بهره برداری می رسد گفت: ریل مورد نیاز این طرح از شرکت ذوب آهن اصفهان تامین خواهد شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، محمد اسلامی در بازدید از طرح مترو اصفهان - بهارستان با اشاره به اینکه کارهای اساسی این طرح به طور تقریبی انجام شده است و مانعی در سر راه آن وجود ندارد افزود: برای تامین ریل مورد نیاز مترو اصفهان - بهارستان قرارداد خرید ریل به صورت انبوه بین شرکت شهرهای جدید و شرکت ذوب آهن اصفهان امضاء شده است.
وی گفت: هزینه های طرح مترو اصفهان - بهارستان را تامین خواهیم کرد تا در زمان یاد شده به بهره برداری برسد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه برای قطار شهری، حمل و بار و مسافر و همچنین قطارهای پرسرعت سه نوع ریل متفاوت نیاز است گفت: شرکت ذوب آهن اصفهان در حال حاضر هر سه نوع ریل یاد شده را تولید می کند. 
طول طرح مترو اصفهان - بهارستان 14.7 کیلومتر است و برای راه اندازی آن 3000 تن ریل نیاز است که  طی 5 قرارداد 600 تنی، ریل آن از طریق شرکت ذوب آهن اصفهان تامین خواهد شد.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز