همچنان در ایرالکو حضور خواهم داشت و با جدیت برنامه هایم را دنبال خواهم کرد/ آغاز پروژه فولادسازی پارس فولاد سبزوار در آینده ای نزدیک
پایگاه خبربدمعدن نیوز - پارس فولاد سبزوار ازجمله 7 طرح فولادی بود که در سال 86 کلنگ واحد احیای آن به زمین خورد و در سال 97 به تولید آهن اسفنجی رسیده و رسما افتتاح گردید.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، این شرکت روز گذشته شاهد تغییر و تحولاتی بود و محمد کشانی طی حکمی از سوی محمد مسعود سمیعی نژاد، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان به‌‌عنوان مدیرعامل شرکت پارس فولاد سبزوار منصوب شد.

وی که مدیرعاملی فولاد خوزستان و کالسیمین را در کارنامه کاری خود دارد و به تازگی به عضویت هیئت مدیره شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) درآمده بود در مصاحبه کوتاهی با معدن نیوز از برنامه های خود برای پارس فولاد سبزوار گفت.
محمد کشانی مدیرعامل جدید پارس فولاد سبزوار به معدن نیوز گفت: این شرکت کماکان تحت مدیریت شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس از زیرمجموعه های هلدینگ سرمایه گذاری پارسیان بوده و هیچ واگذاری به غیر در این رابطه صورت نگرفته است.

وی درباره پروژه فولادسازی پارس فولاد سبزوار نیز گفت: بخش فولادسازی این کارخانه در آینده ای نزدیک استارت خواهد خورد.

کشانی در تشریح برنامه خود برای پارس فولاد سبزوار تاکید کرد: رساندن تولید واحد احیا مستقیم به ظرفیت اسمی و آغاز پروژه فولادسازی ازجمله اهداف مهمی است که در این شرکت دنبال خواهیم کرد.

وی در خاتمه از تداوم حضورش در هیئت مدیره شرکت ایرالکو نیز خبر داد و گفت: همچنان در این سمت حضور خواهم داشت و برنامه هایی را که مدنظر داشتم دنبال خواهم نمود.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری