130 شرکت در نمایشگاه ماینکس 2019 حضور یافتند/ برگزاری 30 کارگاه آموزشی همزمان با برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی
پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل شرکت نمایشگاهی آرکا همایش پارس و مدیر اجرایی ماینکس در مصاحبه تصویری با معدن نیوز از حضور 130 شرکت در این نمایشگاه خبر داد.
  بزرگنمايي:

محمدرضا شینی مقدم مدیرعامل شرکت نمایشگاهی آرکا همایش پارس و مدیر اجرایی ماینکس در مصاحبه تصویری با معدن نیوز ضمن بیان اینکه هشتمین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی و هشتمین همایش متالورژی و مواد به طور همزمان با یکدیگر در حال برگزاری است گفت: این نمایشگاه از روز پانزدهم مهر ماه و به مدت سه روز کار خود را آغاز کرد.
مقدم به معدن نیوز عنوان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه جانبی در این رویداد ارائه آخرین دستاوردها، تجهیزات و تکنولوژی ها و در نهایت معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی بود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاهی آرکا همایش پارس و مدیر اجرایی ماینکس افزود: در همایش متالورژی و مواد حدود 700 مقاله ارائه شد. اهد استقبال خوبی در نمایشگاه نیز بودیم و حدود 130 شرکت و 18 کشور حضور داشتند.
وی ادامه داد: همزمان با نمایشگاه، 30 کارگاه آموزشی نیز با همکاری دانشگاه ها، تشکل ها و ازمان های مرتبط برگزار گردید که بعضی برخی از این دوره ها برای نخستین بار بود که برگزار می شد.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز