بازار طلا در نیمه دوم سال افزایشی خواهد بود
پایگاه خبری معدن- رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: به نظر می‌رسد که در 6 ماه دوم سال، بازار طلا و سکه روند افزایشی داشته باشد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، عبادلله محمدولی رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره بازار طلا و سکه اظهار کرد: به نظر می‌رسد که در 6 ماه دوم سال، بازار طلا و سکه روند افزایشی داشته باشد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از پیش بینی وضعیت بازار طلا و سکه گفت: به نظر می‌رسد که بازار روند افزایشی داشته باشد که این امر به چند عامل، بستگی دارد، تقاضای زیاد از سوی کشور‌های مختلف در بازار، کمیاب شدن فلز طلا به جهت نبودن استخراج طلا و همچنین مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی است.

محمدولی با تاکید بر اینکه پیش بینی می‌شود که در 6 ماه دوم سال، هر اونس جهانی طلا، به 1600 دلار می‌رسد اظهار کرد: این در حالی است که باید تلاش شود که قدرت پول ملی را در کشور افزایش دهیم.

 به گفته رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر، به نظر می‌رسد که با افزایش اونس جهانی در بازار، شاهد افزایش ق یمت طلا و سکه در 6 ماه دوم سال داشته باشیم.

 محمدولی ابراز امیدواری کرد که حمایت دولت و مسئولان در جهت بهبود وضعیت، می‌تواند روند بازار را بهتر کند.

گفتنی است باتوجه به برنامه‌هایی که دولت در سال رونق تولید در دستور کار دارد پیش‌بینی‌ها درباره قیمت طلا و سکه حاکی از این است که امسال با نوسان شدید قیمت‌ها رو به رو نخواهیم شد.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری