دعوت ایمپاسکو از علاقمندان به مشارکت در طرح احیاء، فعالسازی و توسعه معادن کوچک مقیاس جهت ثبت نام در طرح ”شناسایی سرمایه گذاران و معدن کاران (به عنوان سرمایه پذیران)”
معدن نیوز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران بعنوان مجری و هماهنگ کننده طرح احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در نظر دارد نسبت به ثبت نام متقاضیان به منظور ”شناسایی سرمایه گذاران و معدن کاران (به عنوان سرمایه پذیران)” اقدام نماید.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران بعنوان مجری و هماهنگ کننده طرح احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در نظر دارد نسبت به ثبت نام متقاضیان به منظور ”شناسایی سرمایه گذاران و معدن کاران (به عنوان سرمایه پذیران)” اقدام نماید.

بدینوسیله از علاقمندان دعوت می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز تهیه فرم های مربوطه با شماره تلفن 4342930-0912 مسئول سرمایه گذاری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران تماس حاصل و یا به آدرس اینترنتی www. sataam.ir مراجعه نمایند.خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری