عظمت ایران اسلامی همواره مدیون مجاهدت دلیر مردانی از خاک این مرزو بوم بوده است
معدن نیوز - ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، در سومین سالروز شهادت مدافع حرم، حاج محسن خزایی طی پیامی با آرمان های این شهید تجدید پیمان کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، متن پیام مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه به شرح ذیل می باشد:

شهدا دلاورانی هستند که حصار جهالت و گمراهی را دریدند و شعاع خورشید هدایت را به دورترین نقاط عالم رساندند (مقام معظم رهبری)

مجد و عظمت ایران اسلامی، همواره مدیون مجاهدت دلیر مردانی از خاک این مرزو بوم بوده است که در مکتب انسان ساز اسلام، درس عشق و ایثار را با مدال خدمت آموختند؛ رادمردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه یار شتافتند و دفتر شجاعت این دیار مقاومت را به نام خود آراستند.

اکنون در سومین سالگرد عروج ملکوتی سردار جبهه رسانه، اولین شهید خبرنگار مدافع حرم، حاج محسن خزایی که در دفاع از آرمان‌ها و پاسداری از حریم اهل بیت و در راه مبارزه با دست نشانده های عربی-عبری جان شیرین خود را نثار نمود مراتب احترام و پیمان با آرمان های آن شهید سعید اعلام نموده و بر عهد دوستی و همکاری خود با آن شهید در خط مقدم جبهه صنعت فولاد کشور، فولاد مبارکه اصفهان خواهیم ماند که نام ماندگار این شهید همچنان بر لوح افتخارات این صنعت می درخشد و خاطر دوستان را آرام می دارد.

ضمن تجدید پیمان و امید به حرکت مستمر در مسیر و سیره شهید حاج محسن خزایی، برای خانواده آن عزیز صبر و سلامت از خدای منان مسئلت می نمایم.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری