راه اندازی نمایشگاه دائمی داخلی سازی صنایع
پایگاه خبری معدن نیوز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای اجرای فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی در جمع تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، این وزارتخانه برپایی نمایشگاه دائمی مدنظر معظم له به منظور تجمیع و داخلی سازی نیازهای صنایع کشور را امروز کلید زده است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای اجرای فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی در جمع تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، این وزارتخانه برپایی نمایشگاه دائمی مدنظر معظم له به منظور تجمیع و داخلی سازی نیازهای صنایع کشور را امروز کلید زده است.
رضا رحمانی همچنین با اشاره به وجود زیر ساخت و فصای مناسب در نمایشگاه بین‌المللی و فضاهای استانی و نیز تجربه مفید این وزارتخانه در برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در تیرماه 98 اعلام کرد: مسئولیت این نمایشگاه دائمی بر عهده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو ) با همکاری تمامی دستگاه های مرتبط قرار گرفته است.
رحمانی تصریح کرد: این نمایشگاه با مشارکت همه بخش‌های توانمند، معاونت علمی ریاست جمهوری، وزارت علوم، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌ها، انجمن‌ها و سمن‌های تخصصی، صندوق‌های حمایتی، سازندگان، اصحاب رسانه و سایر ذینفعان در سطح فراگیر ملی برنامه ریزی و برپا می شود.
به گفته رحمانی در روزهای اینده فراخوان‌های مشارکت و دعوت از همه گروه‌های هدف برای بهره‌گیری از حداکثر توان هموطنان توانمند اعم از داخل و خارج کشور انجام خواهد شد.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری