فولاد و آهن

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مطرح کرد؛

تولید ریل ملی، انگیزه‌ای بالقوه برای تولید لکوموتیو ملی/ نقش حیاتی و جهادی ذوب آهن در تحول صنعتی کشور ستودنی است

تولید ریل ملی، انگیزه‌ای بالقوه برای تولید لکوموتیو ملی/ نقش حیاتی و جهادی ذوب آهن در تحول صنعتی کشور ستودنی است
پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد: نام ذوب‌آهن اصفهان به عنوان پایه‌گزار صنایع، در تاریخ‌ِ بسیاری از پروژه‌های مهم و کارخانجات صنعت کشور حک شده است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد: نام ذوب‌آهن اصفهان به عنوان پایه‌گزار صنایع، در تاریخ‌ِ بسیاری از پروژه‌های مهم و کارخانجات صنعتِ کشور حک شده است.

غلامحسین مظفری، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با بازدید از غرفه‌ ذوب‌آهن اصفهان در یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس2019) گفت: مجموعه بزرگ ذوب‌آهن اصفهان یکی از فرصت‌های تکرارنشدنی کشور است که در حوزه‌های صنعت و اقتصاد از بزرگترین و تأثیرگزارترین‌هاست و می‌توان از آن به عنوان مهمترین شرکتِ زیرساختیِ اقتصادِ کشور نام برد.

ذوب‌آهن اصفهان را صرفا نباید به عنوان یک واحد تولیدی شناخت بلکه این شرکت به عنوان پیشرانِ توسعه در کل بخش‌های دیگر می‌باشد که این فرصتِ مناسبی برای کل کشور است.

وی در ادامه گفت: انشاا... تولید ریل ملی، انگیزه‌ای بالقوه برای تولید لکوموتیو ملی گردد که این امر با وجود متخصصان و دانش‌مندان داخلی کاری شدنی‌ست و نام ذوب‌آهن اصفهان به عنوان پایه‌گذار صنایع، در تاریخ‌ بسیاری از پروژه‌های مهم و کارخانجات صنعت کشور حک شده است و این نقش حیاتی و جهادی، در تحول صنعتی کشور ستودنی‌ست.


اخبار مرتبط
بانک پارسیان
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
فولاد اکسین
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز