تولید کنسانتره گهر زمین به 10 میلیون تن می رسد
پایگاه خبری معدن نیوز - محسن نجف آبادی مدیر پروژه شرکت سنگ آهن گهرزمین در خصوص پیشرفت پروژه خط 3 تولید کنسانتره گفت: شرکت سنگ آهن گهر زمین براساس طرح های مصوب در نظر دارد به تولید 10 میلیون تن کنسانتره در سال برسد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، محسن نجف آبادی مدیر پروژه شرکت سنگ آهن گهرزمین در خصوص پیشرفت پروژه خط 3 تولید کنسانتره گفت: شرکت سنگ آهن گهر زمین براساس طرح های مصوب در نظر دارد به تولید 10 میلیون تن کنسانتره در سال برسد.

نجف آبادی اظهار داشت: به منظور دستیابی به این هدف دو خط کنسانتره با مجموع 4 میلیون تن در سال را به بهره برداری رسانده ایم و خط سنگ شکنی نیز با ظرفیت 15 میلیون تن در سال احداث شده است.

وی افزود: عملیات اجرایی خط سوم کنسانتره نیز از ابتدای مهر ماه با مشارکت شرکت های داخلی ازجمله فکور صنعت و شرکت ماشین سازی ویژه و نیز شرکت آسفالت توس آغاز شد.

مدیر پروژه گهر زمین ادامه داد: این خط با سرمایه گذاری 61 میلیون یورو و هزار میلیارد ریال اجرا خواهد شد و امیدواریم در ابتدای سال 99 به بهره برداری برسد. با اجرا و راه اندای این خط 150 نفر به طور مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

وی در خاتمه گفت: کنسانتره تولیدی مجموعه گهر زمین با عیار 69 درصد آهن و نیم درصد گوگرد و فسفر، خوراک ورودی کارخانه گندله سازی را تامین خواهد نمود.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری