سنگ آهن و ذغال سنگ

آغاز تولید گندله خام اولیه در شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد طی آبان ماه سال جاری

آغاز تولید گندله خام اولیه در شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد طی آبان ماه سال جاری
پایگاه خبری معدن نیوز - تولید گندله خام اولیه در کارخانه گندله سازی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در آبان ماه ۹۸ آغاز شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، تولید گندله خام اولیه در کارخانه گندله سازی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در آبان ماه 98 آغاز شد.
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در بازدید از کارخانه گندله سازی در جریان مراحل راه اندازی این بخش قرار گرفته و تولید گندله خام اولیه توسط 6 عدد دیسک دوار رسما آغاز شد.
محمد مدنی فر گفت: تغذیه دیسک های دوار با ظرفیت اسمی 110 تن در ساعت به وسیله میکس کنسانتره با بنتونیت و پاشش آب انجام می گیرد و جهت پیش گرمایش، گندله خام یا green plete فراهم می گردد.
وی افزود: گندله نهایی پس از خروج از کوره توسط سیرکولار کولر سرد شده و در مرحله احیا به آهن اسفنجی تبدیل می شود و پس از ذوب نیز به محصولات فولادی جهت استفاده تبدیل می گردد.
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد ضمن تشکر از همه کارکنان و مسئولان، توضیحاتی در خصوص اهمیت راه اندازی کارخانه گندله سازی و تولید گندله به عنوان صنایع بالادستی فولاد بیان کرد و با اشاره به نام گذاری سال 98 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام رونق تولید، از عزم جدی کارکنان این شرکت برای به تولید رساندن کارخانه گندله سازی خبر داد.
وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: این شرکت به عنوان یکی از مجموعه های تاثیرگذار در تولید پایدار کنسانتره و گندله در منطقه و کشور، بدنبال تحقق سند چشم انداز 1404 یعنی تولید 55 میلیون تن فولاد است.
گفتنی است، عمده سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در اسفند 96 در تملک شرکت فولاد خوزستان قرار گرفته است.


اخبار مرتبط
نورد گرم 2 مبارکه
گالری ویدئو
شرکت صبافولاد
شرکت گل گهر
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز