فولاد و آهن

مدیر خرید خارجی ذوب آهن اصفهان عنوان کرد؛

مسئولین برای حفظ تولید و ارتقاء آن با راهبردهای اثربخش از خام فروشی جلوگیری کنند/ استراتژی ذوب آهن اصفهان تامین از داخل کشور است

مسئولین برای حفظ تولید و ارتقاء آن با راهبردهای اثربخش از خام فروشی جلوگیری کنند/ استراتژی ذوب آهن اصفهان تامین از داخل کشور است
پایگاه خبری معدن نیوز - جابر جعفری مدیر خرید خارجی ذوب آهن اصفهان گفت: در سالیان اخیر با توجه به وجود تحریم های بین المللی علیه ایران و به ویژه بعد از خروج دولت آمریکا از برجام، مسیرهای باز شده جهت تعاملات بین المللی، متاسفانه مجددا بسته شد و خریدهای خارجی با چالش های زیادی همراه گردید.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، جابر جعفری مدیر خرید خارجی ذوب آهن اصفهان گفت: در سالیان اخیر با توجه به وجود تحریم های بین المللی علیه ایران و به ویژه بعد از خروج دولت آمریکا از برجام، مسیرهای باز شده جهت تعاملات بین المللی، متاسفانه مجددا بسته شد و خریدهای خارجی با چالش های زیادی همراه گردید.
وی افزود: بر اساس تجربیات موفق سالیان گذشته و با خرد و تدبیر جمعی و رهنمودهای مدیریت عالی شرکت توانستیم چالش های ایجاد شده را برطرف نموده و آینده روشنی را در این خصوص برای ذوب آهن اصفهان ترسیم نماییم.
مدیر خرید خارجی شرکت تصریح کرد: در نمایشگاه های اخیر تعاملات بسیار خوبی با شرکت های داخلی و خارجی در زمینه تامین مواد اولیه خط تولید و بومی سازی قطعات و تجهیزات صورت گرفت که پس از پیگیری در نشست های آتی نتایج آن اطلاع رسانی می شود.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: استراتژی ذوب آهن اصفهان همواره تامین مواد اولیه و قطعات و تجهیزات از داخل کشور است و در جایی که این امکان به لحاظ کمی و کیفی میسر نباشد به ناچار برای تامین از خارج از کشور برنامه ریزی می شود.
جعفری گفت: ذوب آهن اصفهان که بنیان آن بر اساس معادن گذاشته شد و مدیریت آنها را نیز بر عهده داشت هم اکنون به دلیل کمبود اولیه داخلی به ویژه سنگ آهن با نیمی از ظرفیت تولید دارد و متاسفانه صادرات این ماده اولیه استراتژیک را شاهد هستیم. مسئولین در جهت حفظ تولید و ارتقاء آن نیاز است حامی تولید کنندگان باشند و با اتخاذ راهبردهای اثربخش از خام فروشی مواد اولیه جلوگیری نمایند.


اخبار مرتبط
نورد گرم 2 مبارکه
گالری ویدئو
شرکت صبافولاد
شرکت گل گهر
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز