از طرح نور گرم 2 فولاد مبارکه حمایت می کنیم/ ایمیدرو سود سهام خود را در اختیار فولاد مبارکه قرار می دهد
پایگاه خبری معدن نیوز - خداداد غریب پور، رئیس هیئت عامل ایمیدرو، نخستین گردهمایی مدیران ایمیدرو در سال 1398 که به میزبانی فولاد مبارکه در اصفهان برگزار شد گفت: از طرح نور گرم 2 فولاد مبارکه حمایت می کنیم و ایمیدرو سود سهام خود را در اختیار فولاد مبارکه قرار می دهد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، خداداد غریب پور، رئیس هیئت عامل ایمیدرو، نخستین گردهمایی مدیران ایمیدرو در سال 1398؛ از طرح نور گرم 2 فولاد مبارکه حمایت می کنیم/ ایمیدرو سود سهام خود را در اختیار فولاد مبارکه قرار می دهد.

وی در این مراسم گفت: در حال حاضر، خرید معدن در راستای تامین پایدار مواد معدنی، بیش از هر چیز برای فولاد مبارکه ضروری است. ما در ایمیدرو 100 درصد از اجرای طرح نورد گرم 2 حمایت می کنیم. اجرای این طرح، برای فولاد مبارکه همانند خرید معدن حیاتی هست.

وی تاکید کرد: دولت تحت هر شرایطی از اجرای این طرح حمایت می کند و امیدواریم سال آینده در اجرای نوردگرم 2 قدم های مثبتی برداشته شده باشد.

غریب پور خاطرنشان کرد: به منظور حمایت مالی از شرکت فولاد مبارکه در اجرای طرح های توسعه، ایمیدرو سود سهام خود را در اختیار فولاد مبارکه قرار می دهد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: با واگذاری ستاد تنظیم زنجیره فولاد به ایمیدرو، شاهد توازن در این زنجیره خواهیم بود. توسعه ها در تمامی واحدها بر اساس منافع جمعی برنامه ریزی خواهد شد.

رئیس هیئت عامل ایمیدرو ادامه داد: فولاد مبارکه می تواند الگو و سمبل بومی سازی تکنولوژی، ماشین آلات و قطعات باشد تا دیگر صنایع نیز بتوانند از این امکان استفاده نمایند.

وی تصریح کرد: فولاد مبارکه می تواند فرآیند بومی سازی را از پروژه به پروسه تبدیل نماید تا فرهنگ بومی سازی شده در فولاد مبارکه به جریان دائمی تبدیل شود.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری