بازتاب خبر سرمایه گذاری ایران در صنعت مس در رسانه های خارجی؛ ایران با هدف ارتقا رقابت پذیری خود در صنعت مس سرمایه گذاری می کند
پایگاه خبری معدن نیوز - ایران برای افزایش ظرفیت و فعالیت های اکتشافی طی 5 سال آینده در صنعت مس سرمایه گذاری عظیمی خواهد داشت.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، رسانه های خارجی نوشتند: ایران برای افزایش ظرفیت و فعالیت های اکتشافی طی 5 سال آینده در صنعت مس سرمایه گذاری عظیمی خواهد داشت.
این سرمایه گذاری با هدف تقویت رقابت پذیری در بازار و کسب سهم بیشتر در بازارهای بین المللی صورت می گیرد و ناشی از افزایش تقاضای فلزات گران بها در شرایط فعلی است.
براساس گزارش سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدن ایران (ایمیدرو)، ایران در اوایل 2019 سرمایه گذاری عظیمی در یک پروژه بزرگ زیست محیطی داشته تا ظرفیت تولید اسید سولفوریک به عنوان یک فرآورده و عنصر مهم در فرایند تولید مس را به طور سالانه به 610 هزار تن برساند.
طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس که یک سیستم متمرکز دارای سایت های تولید و توزیع است قرار است در مارس 2020 به بهره برداری برسد و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را قادر می سازد تا از وضع موجود معادن، واحدهای ذوب و فرآوری و انبارها دید کاملی داشته باشند.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز