فولاد و آهن

واگذاری بومی سازی کمپرسورهای حساس و خاص طرح های موجود و آتی شرکت ملی فولاد ایران به گروه صنعتی توربین ماشین خاورمیانه

واگذاری بومی سازی کمپرسورهای حساس و خاص طرح های موجود و آتی شرکت ملی فولاد ایران به گروه صنعتی توربین ماشین خاورمیانه
پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت ملی فولاد ایران برای حمایت از تولید ملی و رونق بخشیدن به فضای کسب و کار و بومی سازی تجهیزات خارجی و قطع وابستگی به کشور‌های غربی، طرح‌های موجود و آتی خود را طی توافقنامه‌ای جامع و کامل به گروه صنعتی و دانش بنیان توربین ماشین خاورمیانه واگذار کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، شرکت ملی فولاد ایران برای حمایت از تولید ملی و رونق بخشیدن به فضای کسب و کار و بومی سازی تجهیزات خارجی و قطع وابستگی به کشور‌های غربی، طرح‌های موجود و آتی خود را طی توافقنامه‌ای جامع و کامل به گروه صنعتی و دانش بنیان توربین ماشین خاورمیانه واگذار کرد.

این شرکت اعلام کرده طراحی، مهندسی ساخت و بومی سازی کمپرسور‌های حساس و خاص خود در طرح های موجود و آتی را طی توافقنامه ای جامع و کامل به گروه صنعتی و دانش بنیان توربین ماشین خاورمیانه واگذار کرده است.

بر این اساس، ایجاد همکاری‌های پایدار و استراتژیک و قابل اعتماد با سازندگان بنام خصوصی و پر سابقه در حوزه ماشین آلات دوار که به عنوان قلب تپنده صنایع مختلف هستند، می‌تواند راهگشای عبور از شرایط سخت و تحریم و مانع از توقف کارکرد سایت‌ها و مجتمع‌ها و نیروگاه‌های کشور باشد.

گفتنی است، گروه صنعتی و دانش بنیان توربین ماشین خاورمیانه بیش از 18 سال است که در حوزه ماشین آلات دوار در صنایع مختلف کشور شامل نیروگاهی، فولاد و نفت، گاز و پتروشیمی فعال می باشد و به عنوان یک بخش خصوصی پیشرو در این حوزه تاکنون توانسته خدمات ویژه ای را عموما برای اولین بار در سطح ملی به صنایع مذکور ارایه نماید.

هم اکنون با توجه به سابقه شرکت در حوزه ساخت و مهندسی، این شرکت توانسته طی 2 سال گذشته مشکلات و تجهیزلت مورد نیاز صنعت فولاد برای کمپرسورهای گریز از مرکز را پشتیبانی نماید.

در حال حاضر این گروه صنعتی دانش بنیان با داشتن پروژه های متعدد در حوزه ماشین الات دوار،بخش قابل توجهی از نیاز های صنعتی کشور را در این حوزه مرتفع سازد.


اخبار مرتبط
بانک پارسیان
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
شرکت گل گهر
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز