رویدادها و گزارش های ویژه

همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ۱۰ ساله شد/ معدن نیوز پذیرای حضور مخاطبان خود در نمایشگاه جانبی خواهد بود

همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ۱۰ ساله شد/ معدن نیوز پذیرای حضور مخاطبان خود در نمایشگاه جانبی خواهد بود
پایگاه خبری معدن نیوز - دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار از فردا اول بهمن ماه در مرکز همایش های صدا و سیما آغاز به کار کرده و تا دوم بهمن ماه ادامه دارد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار از فردا اول بهمن ماه در مرکز همایش های صدا و سیما آغاز به کار کرده و تا دوم بهمن ماه ادامه دارد.

این همایش به همت گروه رسانه ای دنیای اقتصاد و همکاری فولاد مبارکه و چادرملو برگزار می شود و حامیان این دوره از همایش وزارت صمت، ایمیدرو، گسترش صنایع معدنی کاوه پارس، گهر زمین، فکور صنعت، فولاد خراسان، میدکو، تهیه و تولید موادمعدنی ایران، ذوب آهن اصفهان، راهسازی و معدنی مبین، فولاد آلیاژی ایران، انجمن سنگ آهن، شرکت آسفالت طوس، گل گهر، فولاد هرمزگان، بورس کالای ایران، دانشگاه تهران، خانه معدن ایران، فولاد تکنیک، انجمن صنعت نسوز، ساراله و ... می باشند.

محورهای این همایش پایش و بازنگری طرح جامع فولاد براساس شرایط کنونی، صادرات در مواجهه با چالش های بین المللی و داخلی و استفاده از ظرفیت های تهاتر، فروش داخلی و بورس کالا و مشکلات و راهکارهای آن، برنامه عملیاتی احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس و مسئولیت ها اختیارات، بومی سازی و رونق تولید در صنعت فولاد، انرژی، آب، محیط زیست و اقتصاد چرخه ای در بهره وری صنایع فولاد و سنگ آهن و بهره وری، نوآوری و تکنولوژی و ارتباط موثر و ارآمد صنعت و دانشگاه و اثرات اقتصادی آن می باشد.

گروه رسانه ای معدن نیوز نیز در این رویداد حضور داشته و در غرفه خود پذیرای حضور مخاطبان خود می باشد.

لذا از علاقمندان دعوت می شود در دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار در غرفه معدن نیوز (A46/1) واقع در سالن سفره خانه راهروی دوم نیز حضور به هم رسانند.


اخبار مرتبط
porno
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
شرکت گل گهر
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز