تقدیر از تیم تنیس روی میز بانوان شرکت مس
پایگاه خبری معدن نیوز - با حضور اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی و آرمان حسنی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مس از تیم تنیس روی میز بانوان شرکت مس با اهدا لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، با حضور اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی و آرمان حسنی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مس از تیم تنیس روی میز بانوان شرکت مس با اهدا لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.

در جریان برگزاری دهمین دوره مسابقات تنیس روی میز بانوان ایمیدرو و شرکت‌های تابعه ایمیدرو که در آذرماه 1398 برگزار شد تیم بانوان مجتمع مس سرچشمه موفق به کسب مقام نخست این دوره از مسابقات شد و تیم ستاد تهران و مجتمع مس شهربابک به صورت مشترک مقام سومی این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس ضمن قدردانی از تلاش‌های تیم بانوان شرکت مس و کسب مقام نخست و سومی دهمین دوره از مسابقات ایمیدرو گفت: باید تلاش کنیم روحیه ورزشی در بین کارکنان شرکت مس افزایش بیشتری یابد تا در سایر رشته‌های ورزشی شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم.

مدیرعامل شرکت مس افزود: تقویت ورزش در بین کارکنان موجب افزایش بهره‌وری و کارآیی کارکنان می شود؛ از این رو باید بسترهای ورزش در سیستم‌های اداری برای کارکنان گسترش یابد.

وی تاکید کرد: نیروی انسانی مهمترین سرمایه صنعت مس است و بدون نیروی انسانی شاداب و با انگیره امکان دستیابی به موفقیت‌های تولیدی و صنعتی به وجود نمی‌آید.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز