آلومینیوم و مس

رئیس هیئت عامل ایمیدرو مطرح کرد؛

عملکرد درخشان مس در سال ۹۸/ افتتاح طرح افزایش ظرفیت ذوب خاتون آباد تا پایان سال

عملکرد درخشان مس در سال ۹۸/ افتتاح طرح افزایش ظرفیت ذوب خاتون آباد تا پایان سال
پایگاه خبری معدن نیوز - خداداد غریب‌پور معاون وزیر صمت و رئیس هیأت عامل ایمیدرو اظهار داشت: سال ۹۸ سال خوبی برای معدن و صنایع معدنی بوده است و شرکت مس درمجموع عملکرد درخشانی داشته است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، خداداد غریب‌پور معاون وزیر صمت و رئیس هیأت عامل ایمیدرو اظهار داشت: سال 98 سال خوبی برای معدن و صنایع معدنی بوده است و شرکت مس درمجموع عملکرد درخشانی داشته است.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو با بیان این مطلب گفت: شرکت مس هم در حوزه تولید رشد خوبی داشته است و هم موفق به رونق بخشی به فروش و صادرات محصولات شده است.

غریب پور با اشاره به این‌که شرکت مس امسال طرح‌های توسعه خود را به خوبی پیش برده است اظهار داشت: تا پایان سال جاری طرح افزایش ظرفیت کارخانه ذوب خاتون‌آباد به افتتاح می‌رسد.

وی با بیان این‌که ارزش طرح‌های توسعه معدنی بالای یک‌و‌نیم میلیارد دلار است گفت: یکی از طرح‌های مهم و ملی ما طرح انتقال آب از خلیج فارس است که فاز نخست آن به صنایع استان کرمان و یزد می‌رسد.

 رئیس هیأت عامل ایمیدرو با اشاره به برگزاری رویداد اینوماین گفت: برای همکاری شرکت‌های بزرگ معدنی با شرکت‌های دانش‌بنیان تلاش کردیم تا این ارتباط را بر مبنای نیازهای فناورانه و کاربری شکل دهیم.

وی ادامه داد: بر این مبنا نیازهای فناورانه شرکت‌ها را اصلاح کردیم و به شرکت‌های دانش‌بنیان اعلام کردیم تا هر تحقیق یک مسأله کاربردی را حل کند.

غریب‌پور در پایان گفت: در این زمینه هم شرکت مس در سال جاری با شرکت‌های دانش‌بنیان ارتباط خوب و کاربردی برقرار کرده است و به نتایج خوبی در حوزه بومی‌سازی نیازها دست‌یافته است.


اخبار مرتبط
بانک پارسیان
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
فولاد اکسین
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز