اشتغال یک هزار نفری در شاهرود با ایجاد کارخانه تولید کاغذ از سنگ‌آهک
پایگاه خبری معدن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه شاهرود از کارخانه تولید کاغذ از سنگ آهک به عنوان یکی از پروژه‌ها و صنایع بزرگ در حال احداث استان در شاهرود نام برد و گفت: این واحد بزرگ صنعتی یک‌هزار اشتغال ایجاد می‌کند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، معاون استاندار و فرماندار ویژه شاهرود از کارخانه تولید کاغذ از سنگ آهک به عنوان یکی از پروژه‌ها و صنایع بزرگ در حال احداث استان در شاهرود نام برد و گفت: این واحد بزرگ صنعتی یک‌هزار اشتغال ایجاد می‌کند.

نادر فخری در حاشیه سفر استاندار به شاهرود و افتتاح چنین پروژه دهه فجر این شهرستان اظهار کرد: این واحد بزرگ صنعتی توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی و با حمایت تسهیلاتی دولت احداث می‌شود.

وی از حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این شهرستان خبر داد و افزود: شهرستان شاهرود از توانمندی و ظرفیت بالایی در بخش‌های صنعتی، معدنی، کشاورزی و گردشگری برخوردار است.

فرماندار شاهرود از تلاش برای اشتغال خانواده‌های شهدا و ایثارگر خبر داد و گفت: در تلاشیم تا با ایجاد بانک اطلاعاتی خانواده ایثارگران زمینه اشتغال فرزندان ایثارگر را فراهم کنیم.

فخری با اذعان به اینکه شهدا و ایثارگران حق بزرگی به گردن کشور دارند از رتبه اول شهرستان شاهرود از نظر تعداد شهدا در استان خبر داد و اضافه کرد: شهرستان شاهرود با دارا بودن یک‌هزار و 700 شهید 38 درصد از کل شهدای استان را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: نقش مهم شهدا و ایثارگران شاهرودی در طول هشت سال دفاع مقدس و به‌ویژه در عملیات مرصاد بر هیچکس پوشیده نیست.

فرماندار شاهرود از افتتاح فضای آموزشی در شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: این دو مدرسه 12 کلاسه با حضور استاندار به بهره‌برداری می‌رسند.

وی از افتتاح پروژه زیرگذر راه آهن شمال شرق 1 در شاهرود خبر داد و خاطرنشان کرد: افتتاح جایگاه توزیع فرآورده‌های سوختی فدک با اعتباری 1.6 میلیارد تومان و با ظرفیت ذخیره‌سازی 90 هزار لیتر یکی دیگر از پروژه‌هایی است که امروز 21بهمن با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید.

معاون استاندار سمنان از آغاز عملیات احداث فاز یک تقاطع غیر هم سطح بسطام - مجن با حضور استاندار سمنان خبر داد و گفت: عملیات احداث فاز یک این تقاطع غیر هم سطح با اعتبار 10 میلیارد تومان آغاز شد.

امروز با حضور استاندار سمنان ده‌ها پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان شاهرود افتتاح و عملیات اجرایی چندین پروژه نیز آغاز می‌شود.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز