تعطیلی فعالیت معادن محلات به منظور پیشگیری از کرونا ویروس
پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت محلات گفت: معادن و واحدهای فرآوری سنگ این شهرستان به دلیل مقابله و کنترل بیماری کرونا از سه شنبه « بیستم اسفند» تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت محلات گفت: معادن و واحدهای فرآوری سنگ این شهرستان به دلیل مقابله و کنترل بیماری کرونا از سه شنبه « بیستم اسفند» تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل شد.

رضا ملکی افزود: براساس مصوبه پدافند زیستی محلات فعالیت معادن و واحدهای وابسته به آن متوقف و عملیات گندزدایی به منظور پیشگیری از کووید 19 در این معادن انجام می شود.

وی ادامه داد: حفظ سلامت کارگران به ویژه کارگران غیربومی و حضور آنها در منزل از اهداف دیگر تعطیلی معادن محلات است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت محلات اظهار داشت: سنگ از این شهرستان به شهرها و استان‌های دیگر ارسال می شود و تعطیلی معادن، حمل و نقل و تردد به مناطق کشور را کنترل می کند.

ملکی تاکید کرد: پرداخت حقوق کارگران در زمان تعطیلی معادن و واحدهای فرآوری سنگ محلات مورد تاکید ستاد پدافند زیستی شهرستان است.

وی گفت: نهادهای خدمات رسان نظیر آب و گاز این واحدهای تعطیل شده همکاری لازم را دارند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت محلات افزود: 297 واحدمعدنی و صنعتی در یک شهرک صنعتی، یک ناحیه و 2 قطب صنعتی این شهرستان مستقر هستند و سه هزار نیروی انسانی در این واحدها اشتغال دارند.

ملکی یادآور شد: 115 واحد معدنی در محلات وجود دارد که 75 واحد آن فعال است و زمینه فعالیت 62 واحد در حوزه سنگ تراورتن است


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز