گفتگو، یادداشت و نشست خبری

معدن نیوز در گفت و گو با مدیر HSEC هلدینگ میدکو بررسی کرد

تمهیدات میدکو برای نبرد با کرونا

تمهیدات میدکو برای نبرد با کرونا
پایگاه خبری معدن نیوز - هلدینگ میدکو تعالی در رعایت ایمنی و بهداشت کارکنان را بخشی جدایی‌ناپذیر از فرهنگ سازمانی پذیرفته شده خویش قرار داده است و اهتمام به ارتقا سطح ایمنی و بهداشت کارکنان را رویکرد اصلی خویش می‌داند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، هلدینگ میدکو تعالی در رعایت ایمنی و بهداشت کارکنان را بخشی جدایی‌ناپذیر از فرهنگ سازمانی پذیرفته شده خویش قرار داده است و اهتمام به ارتقا سطح ایمنی و بهداشت کارکنان را رویکرد اصلی خویش می‌داند.

مدیرعامل شرکت میدکو همواره توجه ویژه‌ای به مدیریت هدفمند، منسجم و یکپارچه ایمنی و بهداشت در سطح مجتمع‌های تولیدی، پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای در این هلدینگ داشته است. با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور این هلدینگ اقدام به راه‌اندازی خط تولید ماسک در یکی از مجتمع‌های خود نموده است تا بخشی از ماسک مورد نیاز پرسنل خود را تامین نماید. این اقدام در شرایطی که کشور با مشکلات بسیاری در زمینه تهیه ماسک مواجه است، درخور تقدیر است.

مسعود فرحناک، مدیر HSEC هلدینگ میدکو در گفت‌و‌گو با معدن‌نیوز درباره اقدامات هلدینگ میدکو در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: مدیریت HSEC هلدینگ میدکو با هدف حفظ و ارتقاء سلامت نیروی کار، خانواده‌های آنان و سالم سازی محیط‌های کاری در سطح هلدینگ میدکو، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور چین و احتمال پاندمی (همه گیری جهانی) آن نسبت به اطلاع ‌ رسانی مداوم و مکرر از طریق آموزش ‌ های جامع برای کلیه کارکنان در سطح هلدینگ میدکو اقدام نموده است.

فرحناک افزود: پس از اعلام مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر مشاهده افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشور (روز پنجشنبه اول اسفندماه 1398) و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه، بلافاصله با تشکیل جلسات تخصصی متشکل از کارشناسان و متخصصان HSE شرکت ‌ های تابعه و همچنین براساس پروتکل ‌ های فنی و علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به تعیین سیاست ‌ ها، تدوین دستورا