اقتصاد و صنعت

پیام نوروزی صادق جاهد خطیبی مدیرعامل هلدینگ ماهان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام نوروزی صادق جاهد خطیبی مدیرعامل هلدینگ ماهان به مناسبت فرا رسیدن سال نو
پایگاه خبری معدن نیوز - صادق جاهد خطیبی مدیرعامل هلدینگ ماهان طی پیامی فرا رسیدن سال نو و آغاز بهار را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، جاهد خطیب مدیرعامل هلدینگ ماهان طی پیامی فرا رسیدن سال نو و آغاز بهار را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

همکاران گرامی و ارجمندم درخانواده بزرگ هلدینگ ماهان  

فرارسیدن سال 1399 را به یکایک شما عزیزان و خانواده‌ های گرامیتان وهموطنان عزیزم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از راه رسیدن بهار، که تقارن دارد با آغازسال نو شمسی و زایش و رویش طبیعت،  ما را بر آن می دارد تا با تفکر و تعقل از آنچه خداوند یکتابه ما ارزانی داشته بهره های لازم را ببریم و در راستای شکوفایی و عمران و آبادانی میهن عزیزمان استفاده بهینه نماییم وهمچون طبیعت زیبا، همواره نوآوری و خلاقیت را سرلوحه همه امور خود قرار دهیم.

همکاران بزرگوارم. سال 1398 فراز و نشیب های فراوانی داشت که حتی بعضا اشک ها و لبخندهای ما نیز در این مقطع در چهره مان هویدا شد، اما با یکدلی و همگامی تلخی هایش را پشت سرگذاشتیم و لبخندها را با موفقیت های بدست آمده به فریادهای شادی بخش تبدیل کردیم.

طبیعت به ما آموخته که همواره روزهای سرد زمستان،‌ بدنبال خود روزهای نوید بخش بهاری برایمان به ارمغان خواهد آورد.

سالی که گذشت هرچند تحریم های ظالمانه اندکی کارها را برایمان سخت کرد و غوغای خانمانسوز بیماری مهلک "کرونا" در روزهای پایانی سال؛ شرایط سخت دیگری را به این سرزمین تحمیل کرد؛ اما یقینا مردم همیشه سرافراز ایران عزیز و شما همکاران تلاشگرم، با لبخند شادی و موسم شکفتن گل ها،‌ سالی پر برکت و موفقیت را در پیش روی خواهید داشت.

در سالی که گذشت همه ما دریک حرکت جمعی، تلاش کردیم و با درایت و تدبیر، بدنبال این بودیم تا امانت هایی را که نزد ماست به سلامت به سر منزل مقصود برسانیم.

و دیدید که در سال گذشته روزهای خوب و متفاوتی برای مجموعه هلدینگ ماهان رقم خورد و این میسر نشد مگر با به میدان آمدن همه شما عزیزان.

سال 98 یک مقدمه بود برای اقدامات خلاقانه و دلسوزانه همه مادر سال 99، سالی که باید همگی کمر همت ببندیم و با استفاده از تجارب گذشته شکوفایی را در مجموعه ماهان عملیاتی و اجرایی نماییم تا زیر سایه سار درخت همت و تلاشتان لبخند شادی را بر لبانمان بنشانیم.

در سال پیش رو که نوروز باستانی سر آغاز آن است، کارها و طرح های بزرگی را باید به منصه ظهور برسانیم و کاری کنیم کارستان!!

سال آینده قطعا سالی خواهد شد که توانمندی ها و لیاقت های فردی شما در عملکرد هلدینگ متجلی خواهد شد و براساس شایسته سالاری در تعیین نقشه راه هلدینگ به اهداف از پیش تعیین شده مان به لطف پروردگار خواهیم رسید.

هلدینگ ماهان همواره خود را ملزم و موظف به برنامه های رو به پیشرفت می داند و در بخش معدن و صنایع معدنی،‌ راه توسعه،‌ اشتغال و درآمدزایی را با بهره گیری از ثروتی که از دل زمین برخاسته، را ادامه خواهد داد، تا سهم و جایگاه خود را در برنامه های توسعه ای کشور  به جایگاهی شایسته ارتقا دهد این به مدد و همت همه ما بستگی دارد.

سال 1399 نیز در سایه الطاف پروردگار، با عزمی دو چندان و پرتوان؛ قدم در راه توسعه و راه اندازی پروژه ها بر می داریم. برخی طرح ها که فاز اول آن ها راه اندازی شده،‌ درسال آینده با ایجاد فرصت های جدید حرکتی روبه جلو خواهند داشت و با افزایش تولید و استخراج قطعا درآمدزایی، اشتغالزایی و نظم بخشیدن مضاعف به همه امور را شاهد خواهیم بود.

از خداوند منان می‌خواهم که در آستانه نوروز زیبا و مهرآفرین، به قلب‌های ما خلوص و ایمان و به همه مابصیرت، صحت و شادابی و به ذهن و جان ما تفکر و تدبر و تدبیر بیش از پیش عطا کند تا در مسیر مردم و مهین عزیزمان، گام‌هایی استوارتر برداریم.

سال نو را به همه ملت ایران به خصوص خانواده بزرگ گروه مالی گردشگری و شما عزیزان در هلدینگ ماهان، تبریک می گویم و امیدوارم سالی پر از سلامتی و شادمانی را در پیش رو داشته باشند.

همچنین یاد و خاطره شهدا و عزیزانی که اکنون در کنار ما نیستند اما اثرات خدمات آن ها همواره در یاد و پیش روی ما قرار دارد را نیز گرامی می داریم.

عزت، اقتدار و سربلندی ملت و کشور را از خداوند متعال خواستارم.


بانک پارسیان
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
فولاد اکسین
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز