معدن

پیام نوروزی سرپرست سازمان نظام مهندسی معدن ایران به مناسبت آغاز سال نو

پیام نوروزی سرپرست سازمان نظام مهندسی معدن ایران به مناسبت آغاز سال نو
پایگاه خبری معدن نیوز - تقی نبئی سرپرست سازمان نظام مهندسی معدن ایران طی پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، تقی نبئی سرپرست سازمان نظام مهندسی معدن ایران طی پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: 

بسمه تعالی
بهاران از راه رسید و اینگونه سال تازه گشت...

بهاران از راه رسید و خدا آیات طراوت را بر برگ گل‌ها تحریر کرد. حلول سال نو و فرارسیدن بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به تمامی ایرانیان و به ویژه همکاران محترم سازمان نظام مهندسی معدن ایران، روسا و کارکنان محترم سازمان استان‌ها و تمامی اعضای محترم سازمان نظام مهندسی معدن و جامعه معدنی کشور، تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت و نیز موفقیت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت دارم.

تلاش و کوشش‌های شما عزیزان جهت اعتلای سازمان و کمک به ترویج و توسعه بخش معدن و صنایع معدنی کشور در یک سال گذشته بسیار ستودنی است. سازمان نظام مهندسی معدن ایران به همت شما بزرگواران و به واسطه ارتباط منطقی و کارشناسی با نگاه تعاملی با وزارت صمت و همچنین ارتباط موثرتر با جامعه معدنی کشور، مهندسین و فعالان این حوزه و نیز تشکل‌های این بخش، در یک سال گذشته حضور پررنگ‌تری داشته و توانسته است به دستاوردهای بزرگی دست یابد. اینجانب به عنوان خدمتگزاری کوچک بر خود لازم می‌دانم که مراتب سپاس و قدردانی خود را به محضر یکایک شما بزرگواران و خانواده بزرگ سازمان نظام مهندسی معدن ایران عرض نمایم.

امید آن دارم با آغاز بهار که زمین جانی دوباره می‌گیرد، با تلاش مردان و زنان بزرگ این سرزمین و کادر درمانی در خط مقدم عرصه سلامت، بیماری کروناویروس که چندی است موجب رنجش اقشار مختلف جامعه شده را شکست دهیم و به زودی شاهد بهبودی و سلامتی مبتلایان به این بیماری باشیم. از خداوند متعال برای عزیزان از دست رفته نیز طلب آمرزش کرده و سالی سرشار از رخدادهای مبارک و آکنده از سلامت، تندرستی و موفقیت را برای ایرانیان آرزومندم.

بهار هیچ‌گاه سمت خانه‌هایمان را فراموش نمی‌کند و در نهایت از راه می‌رسد...

بهارتان خجسته باد


بانک پارسیان
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
فولاد اکسین
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز