پیام نوروزی سرپرست سازمان نظام مهندسی معدن ایران به مناسبت آغاز سال نو
پایگاه خبری معدن نیوز - تقی نبئی سرپرست سازمان نظام مهندسی معدن ایران طی پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، تقی نبئی سرپرست سازمان نظام مهندسی معدن ایران طی پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: 

بسمه تعالی
بهاران از راه رسید و اینگونه سال تازه گشت...

بهاران از راه رسید و خدا آیات طراوت را بر برگ گل‌ها تحریر کرد. حلول سال نو و فرارسیدن بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به تمامی ایرانیان و به ویژه همکاران محترم سازمان نظام مهندسی معدن ایران، روسا و کارکنان محترم سازمان استان‌ها و تمامی اعضای محترم سازمان نظام مهندسی معدن و جامعه معدنی کشور، تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت و نیز موفقیت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت دارم.

تلاش و کوشش‌های شما عزیزان جهت اعتلای سازمان و کمک به ترویج و توسعه بخش معدن و صنایع معدنی کشور در یک سال گذشته بسیار ستودنی است. سازمان نظام مهندسی معدن ایران به همت شما بزرگواران و به واسطه ارتباط منطقی و کارشناسی با نگاه تعاملی با وزارت صمت و همچنین ارتباط موثرتر با جامعه معدنی کشور، مهندسین و فعالان این حوزه و نیز تشکل‌های این بخش، در یک سال گذشته حضور پررنگ‌تری داشته و توانسته است به دستاوردهای بزرگی دست یابد. اینجانب به عنوان خدمتگزاری کوچک بر خود لازم می‌دانم که مراتب سپاس و قدردانی خود را به محضر یکایک شما بزرگواران و خانواده بزرگ سازمان نظام مهندسی معدن ایران عرض نمایم.

امید آن دارم با آغاز بهار که زمین جانی دوباره می‌گیرد، با تلاش مردان و زنان بزرگ این سرزمین و کادر درمانی در خط مقدم عرصه سلامت، بیماری کروناویروس که چندی است موجب رنجش اقشار مختلف جامعه شده را شکست دهیم و به زودی شاهد بهبودی و سلامتی مبتلایان به این بیماری باشیم. از خداوند متعال برای عزیزان از دست رفته نیز طلب آمرزش کرده و سالی سرشار از رخدادهای مبارک و آکنده از سلامت، تندرستی و موفقیت را برای ایرانیان آرزومندم.

بهار هیچ‌گاه سمت خانه‌هایمان را فراموش نمی‌کند و در نهایت از راه می‌رسد...

بهارتان خجسته باد


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز