فولاد و آهن

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان
پایگاه خبری معدن نیوز - علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی نوروزی فرارسیدن سال نو رو تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی نوروزی فرارسیدن سال نو رو تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

یا مقلب القلوب و الابصار/ یا مدبرالیل و النهار/ یا محول الحول و الاحوال/ حول حالنا الی احسن الحال

 فرارسیدن سال نو، شمیم رویش شوق انگیز هستی و آغاز بهار طبیعت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد و امسال نیز با شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) آغاز و با اعیاد شعبانیه عجین و عطرآگین شده است را گرامی داشته و برای شما همکاران عزیز و خانواده محترم‌ تان صمیمانه آرزوی سلامتی و بهروزی می‌نمایم.

افتخار دارم به ‌عنوان عضو کوچک بزرگترین شرکت صادر کننده محصولات فولادی کشور از همت، تلاش و زحمات بی‌دریغ تمامی کارکنان گرامی در سطوح مختلف شرکت در تحقق بخشی به رونق تولید، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

امید است در سال جدید با استعانت از حضرت باری‌تعالی در سایه عنایات و توجهات حضرت ولیعصر (عج) تحت زعامت رهبر معظم انقلاب با مدیریت جهادی، تفکر انقلابی و پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و یاری یکدیگر در مسیر توسعه و آبادانی ایران اسلامی قدم برداریم.


اخبار مرتبط
بانک پارسیان
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
فولاد اکسین
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز