فولاد و آهن

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان
پایگاه خبری معدن نیوز - اسداله فرشاد روابط عمومی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، اسداله فرشاد روابط عمومی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

همکاران عزیز و خانواده پرتلاش و خستگی ناپذیر شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان

فرا رسیدن سال نو و نوروز ٩٩ مبارک سال ٩٨با همه سختی ها و دغدغه هائی که داشت به پایان رسید.

 با تلاش همکاران عزیز موفقیت هائی در همه بخش های تولیدی، فنی و مهندسی حاصل گردید. در توسعه همه جانبه، در پروژه افزایش ظرفیت کارخانه در بهبود مستمر شاخص های بهره وری در استقرار سیستم های جامع، در توسعه صادرات و تحقق رکورد فروش ده ساله شرکت در اجرای فاز دوم فولادسازی شاهرود و آغاز بسیار موفق برای احداث مجتمع گندله سازی بهاباد در تکمیل خطوط انتقال گاز، آب و برق و احداث پست های اصلی و جانبی بهاباد در مشارکت برای استخراج و بهره برداری از معادن میشدوان و آنومالی شمالی در مشارکت با شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر خداوند بزرگ را شاکریم که در سایه الطاف بی کرانش و با همدلی خانواده فولاد غدیر ایرانیان توفیقات چشمگیری حاصل گردید، اطمینان داریم در سال 1٣٩٩ با تلاش و همدلی بی وقفه اهداف و برنامه های شرکت را در تولید و توسعه و حفظ و ارتقای اعتبار شرکت و رضایتمندی ذینفعان (کارکنان، مشتریان، تأمین کنندگان و سازندگان داخل کشور و سهامداران) محقق می نمائیم.

بوی جان می آید اینک از نفس های بهار در این بهار دل انگیز مزرعه سینه تان از سبزه محبت سبز و خرم باد فروردین ماه 1٣٩٩ 


اخبار مرتبط
بانک پارسیان
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
فولاد اکسین
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز