حضور منصور یزدی زاده در اولین دقایق سال 1399 در کنار تلاشگران ذوب آهن اصفهان
پایگاه خبری معدن نیوز - منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان لحظاتی پس از حلول سال 1399 با حضور در بخش های مختلف شرکت از جمله تولیدات کک و مواد شیمیایی، فولادسازی و آشپزخانه مرکزی، با تلاشگران این بخش ها دیدار و گفتگو کرد و پای سفره های هفت سین که رنگ و بوی همت و تلاش داشت، برای این عزیزان آرزوی توفیق و سلامتی نمود.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان لحظاتی پس از حلول سال 1399 با حضور در بخش های مختلف شرکت از جمله تولیدات کک و مواد شیمیایی، فولادسازی و آشپزخانه مرکزی، با تلاشگران این بخش ها دیدار و گفتگو کرد و پای سفره های هفت سین که رنگ و بوی همت و تلاش داشت، برای این عزیزان آرزوی توفیق و سلامتی نمود.

مدیر عامل شرکت ضمن تبریک سال نو، از تلاش این فولادمردان قدردانی نمود و آنها را پیکارگران همیشگی عرصه صنعت کشور نامید.

یزدی زاده ابراز امیدواری کرد که با این تلاش جهادگونه در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید نامگذاری شده، شاهد فعال شدن کل ظرفیت تولید شرکت با تامین مواد اولیه مورد نیاز باشیم.

این تلاشگران نیز ضمن قدردانی از مدیر عامل به جهت نگرش ویژه به قشر کارگر و کارکنان پرتلاش ذوب آهن، حضور وی را موجب دل گرمی و انگیزه بخش دانستند و اعلام نمودند که همچون گذشته  از هیچ تلاشی برای پیشبرد اهداف شرکت دریغ نمی ورزند.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری