قیمت روز مواد معدنی و فلزی مهم را بخوانید/ تحلیلی بر روند قیمت ها در روزی که گذشت
پایگاه خبری معدن نیوز - روز گذشته قانونگذاران آمریکایی بسته محرک اقتصادی دولت ترامپ برای مقابله با تاثیرات کرونا را تصویب کرد و همین امر موجب تقویت بازارها شده است هرچند که برخی اقلام همچنان کاهشی بوده اند. البته پیش بینی می گردد تاثیر این تصمیم در امروز و روزهای آتی بر بازار کامودیتی ها بیشتر نمایان شود کما اینکه امروز بر بازار بورس تاثیر خود را گذاشت.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، روز گذشته قانونگذاران آمریکایی بسته محرک اقتصادی دولت ترامپ برای مقابله با تاثیرات کرونا را تصویب کرد و همین امر موجب تقویت بازارها شده است هرچند که برخی اقلام همچنان کاهشی بوده اند. البته پیش بینی می گردد تاثیر این تصمیم در امروز و روزهای آتی بر بازار کامودیتی ها بیشتر نمایان شود کما اینکه امروز بر بازار بورس تاثیر خود را گذاشت.

برای نمونه بهای آلومینا در استرالیا با 9.1 درصد افت 270 دلار شده و آلومینیوم در بورس فلزات با 5.87 درصد افت 1532 دلار و آلومینیوم در چین که 23 مارس به 1617 دلار شده بود دیروز 1626 دلار گردید.

مس هم نسبت به 23 مارس صعودی بود و از 4617 دلار در پایان معاملات دو روز قبل به 4789 دلار در روز گذشته رسید.

قراضه وارداتی از آمریکا اما همچنان نزولی است و به 232 دلار و ورق گرم در چین نیز از 435 دلار به 431 دلار رسیده است.

میلگرد در چین هم با افت یک دلاری همراه شده و 445 دلار شده است. سنگ آهن عیار 62 درصد هم روز گذشته با رشد چند دلاری از 81 دلار در هر تن به 83 دلار و 97 سنت رسیده است.

قیمت های 23 مارس را از اینجا بخوانید.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری