ریزش قیمت مس در بازارهای جهانی ادامه دارد/ هر تن مس 4774 دلار دادوستد شد/ موجودی در بورس فلزات لندن به 223 هزار تن تنزل یافت
پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت مس در LME روز جمعه هشت فروردین ماه سال 1399، نسبت به روز معاملاتی پیشین دو دلار کاهش داشته و به چهار هزار و 774 دلار رسیده است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، قیمت مس در روز جمعه هشت فروردین ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی گذشته یعنی پنج‌شنبه هفت فروردین ماه تغییر چندانی نداشته و نسبت به هفته پیشین 1.7 درصد افت را تجربه کرده و به چهار هزار و 774 دلار رسیده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز جمعه هشت فرودین ماه، با کاهش چهار دلاری نسبت به روز معاملاتی پیش از آن معادل 0.1 درصد افت داشته و چهار هزار و 786 دلار اعلام شده است. فلز سرخ 1.7 درصد افت نسبت به هفته پیش را تجربه کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می‌دهد که موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه هشت فروردین ماه، با کاهش 650 تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از 224 هزار و 375 تن به 223 هزار و 725 تن رسیده است.
وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می‌دهد در روز جمعه هشت فرودین ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به روز پنج‌شنبه کاهش سه دلاری داشته و با این میزان کاهش اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی برابر با 12 دلار بر تن گزارش شد.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری