فولادساز هند تولید را کاهش می دهد/ مشتریان SAILبیشتر سفارشات را به علت منع آمدوشد لغو کردند
پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت فولاد SAIL هند تولید را کاهش می دهد؛ بیشتر سفارشات به علت منع آمد و شد و قرنطینه لغو شدند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز به نقل از کانال تلگرامی کیوان جعفری طهرانی، شرکت فولاد SAIL هند تولید را کاهش می دهد؛ بیشتر سفارشات به علت منع آمد و شد و قرنطینه لغو شدند.

رویترز گزار داد؛ شرکت مادر تخصصی Steel Authority of India (مشابه شرکت ایمیدرو در ایران) اعلام کرد فعالیت واحدهای تحت پوشش این شرکت به علت قرنطینه 21 روزه تحت تاثیر قرار گرفته و کاهش یافته است. با این حال این شرکت اعلام داشته هنوز نمی تواند اظهار نظر دقیقی درمورد میزان آسیب بخش تولید داشته باشد.

یک منبع آگاه گفت: برخی مشتریان به دلیل کند شدن فعالیت در بنادر با توجه به منع آمد و شد حرکت کالاها، سفارشات خود را لغو کرده اند.

این منبع گفت: بزرگترین شرکت دولتی فولادی هند شاهد ضربه بزرگی به تولید خود است و مقداری از موجودی این فولادساز در بنادر دپو شده است. 

این شرکت در اطلاعیه ای اظهار داشت: فعالیت های تولیدی در کلیه خطوط این شرکت مطابق با پروتکل شرایط دشوار در حال انجام است.

اکثر شرکت های فولادی هند با اختلالات مشابهی روبرو هستند و برخی کارخانه ها، فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده اند.

مردم برخی از شهرهای هند برای دریافت اقلام ضروری صف بسته اند درحالی که کامیون ها در مرزهای ایالتی متوقف شده اند و حمل و نقل عمومی پس از دستور نخست وزیر Narendra Modi برای قرنطینه 21 روزه با هدف محافظت از جمعیت 1.3 میلیارد نفری هند از کروناویروس، دو روز به حالت تعلیق درآمده است.

همزمان شرکت فولاد جیندال JSW Steel اعلام کرد که فعالیت تولیدی خود را در کلیه واحدها کاهش داده و به حالت تعلیق درآورده است.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری