افزایش تولید و جلوگیری از خروج ارز با راه اندازی کوره بلند شماره یک ذوب آهن، تزریق پودر زغال و کاهش مصرف کک
پایگاه خبری معدن نیوز- ذوب آهن اصفهان در سال 98 به منظور رونق تولید اقدامات مهمی انجام داد تا بتواند به این مهم دست یابد و در این راه تلاشگران شرکت از هیچ کوششی فرو گذار نبودند، در سال 99 برنامه ریزی‌های مدونی انجام شده تا این شرکت بتواند جهش تولید را محقق سازد و رکوردهای جدیدی در صنعت فولاد به ثبت برساند. به همین منظور با سید کاظم تدین، مدیر کوره بلند گفتگویی نمودیم که در ادامه می‌خوانید :
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، ذوب آهن اصفهان در سال 98 به منظور رونق تولید اقدامات مهمی انجام داد تا بتواند به این مهم دست یابد و در این راه تلاشگران شرکت از هیچ کوششی فرو گذار نبودند، در سال 99 برنامه ریزی‌های مدونی انجام شده تا این شرکت بتواند جهش تولید را محقق سازد و رکوردهای جدیدی در صنعت فولاد به ثبت برساند. به همین منظور  با سید کاظم تدین، مدیر کوره بلند ذوب آهن گفتگویی نمودیم که در ادامه می‌خوانید:

مدیر کوره بلند ذوب آهن، سال 98 سال را پر از موفقیت و رونق تولید برای ذوب آهن اصفهان و بخش کوره بلند دانست و گفت: در سال گذشته توانستیم رکورد تولید روزانه و ماهیانه با دو کوره را افزایش دهیم، همچنین در پایان سال با دو کوره بلند شماره 2 و 3، دو میلیون و 526 هزار تن چدن مذاب تولید کردیم و رکورد جدیدی را به ثبت برسانیم.

وی با اشاره به این که افزایش تولید در کوره بلند، 5 درصد بیشتر از برنامه تعیین شده بود افزود: با توجه به مشکلات، تحریم ها و عدم نقدینگی ارزی که داشتیم و همین طور بحران کرونا با تلاش و همت و همدلی بین پرسنل و همچنین با حمایت مدیریت عالی شرکت توانستیم به این رقم از تولید در کوره بلند دست پیدا کنیم.

مدیر کوره بلند ذوب آهن با اشاره به این که سال 99 به فرمایش مقام معظم رهبری سال جهش تولید نام گذاری شده است گفت: نقشه راه برای همه کسانی که در تولید و مدیریت تولید نقش دارند مشخص شده و ذوب آهن اصفهان نیز برنامه های مختلفی در راستای افزایش تولید دارد که در صورت تامین مواد اولیه محقق خواهد شد.

وی یاد آور شد: راه اندازی کوره بلند شماره یک در نیمه اول سال جاری، تزریق پودر زغال و کاهش مصرف کک از جمله اقداماتی است که در این سال انجام خواهد شد تا از خروج ارز جلوگیری شود و تولید افزایش یابد.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری