هفتمین همایش مجازی استیل مینت با موضوع "نگرانی‌ها در زمینه زغال سنک کک شو (Cocking Coal) در دوران کرونا" برگزار می شود
پایگاه خبری معدن نیوز - هفتمین همایش مجازی استیل مینت با موضوع "نگرانی‌ها در زمینه زغال سنک کک شو (Cocking Coal) در دوران کرونا" برگزار می شود.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، هفتمین همایش مجازی استیل مینت با موضوع "نگرانی‌ها در زمینه زغال سنک کک شو (Cocking Coal) در دوران کرونا" برگزار می شود.

این همایش مجازی هفتمین وبینار استیل مینت در سال جاری است که ساعت 11 صبح روز شنبه 27 اردیبهشت برگزار و سخنران آن شری پارساد رئیس و مدیرمسئول شرکت Bharat Coking Coal Limited می باشد.

درباره همایش فوق گفتنی است، از آنجایی که ویروس کرونا همچنان تقاضای بازار فولاد را تحت اشعاع خود قرار داده، لذا در این وبینار با مدیر مسئول شرکت Bharat Coking Coal Limited در همین رابطه صحبت و گفتگو خواهد شد.

موضوعات محوری که در این وبینار به آنها پرداخته خواهد شد به شرح ذیل می باشند:

1- مقابله با محدودیت های قرنطینه و مدیریت موجودی انبارها با وجود کاهش تقاضا

2- برنامه های عملیاتی برای دستیابی به هدف سالانه علیرغم کاهش تولیدات

3- پیش بینی شرکت BCCL درباره مزایده های اینترنتی ذغال

4- تلاش برای جذب تقاضای داخلی در راستای جایگزینی آن با واردات

علاقمندان جهت ثبت نام در این همایش مجازی و شرکت در آن در زمان تعیین شده می توانند با مراجعه به لینک زیر ثبت نام کرده و در تاریخ معین در همایش شرکت نمایند:

https://www.steelmintevents.com/webinars/coking-coal-concerns-amid-covid-19-bccl-takes-guard/

مشاهده این وبینار به صورت زنده و از طریق گوشی های تلفن همراه و کامپیوتر، با دانلود نرم افزار Zoom Cloud Meeting و استفاده از فیلترشکن مقدور است.

کسانی که موفق به مشاهده مستقیم وبینار نشوند متعاقبا از طریق لینک درگاهی که اطلاع رسانی خواهد شد قادر به دانلود آن خواهند بود.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری