دستاورد صبا فولاد در دوره اخیرافزایش نرخ تولید ساعتی  به میزان 30 درصد بود/ پایداری و افزایش ظرفیت تولید ازجمله برنامه های شرکت در سال جاری است
پایگاه خبری معدن نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صبا فولاد خلیج فارس برگزار شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صبا فولاد خلیج فارس برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صبا فولاد خلیج فارس در روز یکشنبه 28 اردیبهشت 99 با حضور نمایندگان سهامداران برگزار شد.

در این مجمع صورت های مالی سال مالی منتهی به 30 آذرماه 98 از سوی سهامداران بررسی و تایید شد.

مرتضی یزدخواستی، مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس در این مجمع گزارشی از عملکرد تولید و درآمد شرکت در سال قبل ارائه داد.

وی گفت: از جمله موفقیت هایی که در دوره اخیر تولید در این کارخانه صورت گرفته افزایش نرخ تولید در ساعت به میزان 30 درصد بوده است.

وی در رابطه با برنامه ها و اهداف شرکت در سال 99 گفت: پایداری و به تبع آن افزایش ظرفیت تولید از جمله مهمترین برنامه های این شرکت برای امسال است که با توجه به چالش های پیش رو از جمله تامین مواد اولیه که از مهمترین فاکتورهاست امیدداریم بتوانیم به این هدف خود دست یابیم.

یزدخواستی افزود: دیگر برنامه استراتژیک این شرکت ساختار سازمانی منسجم و برپایه چارت سازمانی کارخانجات تولیدی است که با توجه به مشکلات پیش رو از جمله شیوع ویروس کرونا درصدد هستیم ضمن اخذ مجوزهای لازم، نیروی انسانی مورد نیاز بخش های مختلف سازمانی را تامین و تقویت نماییم تا به هدف اصلی که پایداری و افزایش ظرفیت تولید می باشد نزدیک تر شویم.

مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس در پایان ابراز امیدواری کرد با حمایت های همه جانبه سهامداران بتوانیم سال 99 را با موفقیت طی کنیم.

در حاشیه این مجمع نمایندگان سهامداران از جمله هییت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از تلاش های مجموعه صبا فولاد خلیج فارس در جهت جلب رضایت و تحقق اهداف سهامداران و پایداری و افزایش ظرفیت تولید این کارخانه تشکر و قدردانی نمودند.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری