سال گذشته دوره تحقق "رونق تولید معدن" و امسال دوره ای برای استواری و ثابت قدمی جهت رسیدن به "جهش تولید" است
پایگاه خبری معدن نیوز - جمشید ملارحمان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در پیامی فرارسیدن روز و هفته معدن را تبریک گفته و گرامی داشت. متن پیام به شرح ذیل است:
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، جمشید ملارحمان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در پیامی فرارسیدن روز و هفته معدن را تبریک گفته و گرامی داشت. متن پیام به شرح ذیل است:

این روزها اگرچه تمامی ارکان کشور درگیر مبارزه با ویروسی عالم گیر هستند، اما فرصتی برای جایگاه و اثرگذاری بخش معدن پدید آمده است که همراهی پیوسته، با اجزای جامعه شده اند. این همراهی با برجسته شدن نقش مسئولیت اجتماعی اهالی معدن و خدمت رسانی به نهادهای بهداشت و درمان، شکل عینی تری یافته است. 

اول خرداد، روز نخستین هفته معدن، فرصتی برای ابراز جایگاه رو به توسعه این بخش فراهم کرده است به ویژه امسال که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "جهش تولید" خوانده شده، و معدن همچون سال های اخیر، به نقش آفرینی روز افزون در اقتصاد پرداخته و در حال تحقق هدف والای کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی" است. 

 سال گذشته را به واقع باید دوره تحقق "رونق تولید معدن" دانست و امسال را دوره ای برای استواری و ثابت قدمی برای رسیدن به "جهش تولید" تلقی کرد. 

جای بسی خرسندی دارد که امروزه همه ارکان نظام نیز از جمله رییس محترم جمهوری و سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت، تقویت حوزه معدن را در اولویت قرار دادهاند. کاهش محرومیت، افزایش اشتغال و درآمدزایی، توسعه زیرساخت ها و تعهد به ایفای نقش مسئولیت اجتماعی، خدمات و اثراتی است که امروزه بیش از گذشته از سوی "معدن" تقدیم جامعه شده است. 

 چنین رهاوردی به درستی از سوی تمامی تلاشگران بخش معدن از جمله کارگران مهندسان، تشکل ها و نهادهای سیاست گذار و تصمیم گیر رقم خورده و امروز، زمانی برای ابراز خداقوت و سپاسگزاری از این زنجیره به هم پیوسته است. معدن توانسته اقتصاد مقاومتی را عینیت بخشد و کشور را در مسیر فاصله گرفتن از درآمدهای نفتی قرار دهد. 

روز معدن را خدمت تمامی جهادگران معدن که شبانه روز برای اعتلای کشورمان در تلاش هستند، صمیمانه تبریک می گویم.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری