آلومینیوم و مس

قدردانی نمایندگان کارگران مجتمع مس شهربابک از مدیرعامل شرکت مس

قدردانی نمایندگان کارگران مجتمع مس شهربابک از مدیرعامل شرکت مس
پایگاه خبری معدن نیوز - جمعی از نمایندگان کارگران مجتمع مس شهربابک از «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت مس با اهدای لوح قدردانی کردند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، جمعی از نمایندگان کارگران مجتمع مس شهربابک از «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت مس با اهدای لوح قدردانی کردند.

در این مراسم که حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی، علی محمدی عضو هیئت مدیره، آرمان حسنی معاون منابع انسانی و پشتیبانی، حسن مهدوی‌پور مدیر مجتمع مس شهربابک و جمعی از معاونین و مدیران مجتمع مس شهربابک نیز حضور داشتند جمعی از نمایندگان کارگران مجتمع مس شهربابک از «اردشیر سعدمحمدی» به خاطر تعامل مستمر با جامعه کارگری و پیگیری مطالبات کارگران و تلاش و نگاه ویژه سعدمحمدی به حل مشکلات کارگران، با اهدا لوح سپاس از وی قدردانی کردند.

اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در این نشست با قدرانی از زحمات تمام کارگران صنعت مس برای تحقق برنامه‌های تولیدی شرکت گفت: در سال گذشته با همت شما عزیزان موفق شدیم گام مهمی در ثبت رکورد تولید 250 هزار تن کاتد برای نخستین بار در تاریخ شرکت برداریم.

وی با تاکید بر این‌که خوشبختانه با همت مدیران مجموعه موفق شده ایم آرامش را به جامعه کارگری منتقل کنیم گفت: بدون شک برای اجرای برنامه‌های جهش تولید باید بیش از پیش با جامعه کارگری تعامل داشته باشیم و به دنبال تحقق خواسته‌های قانونی کارگران و حفظ کرامت آنان باشیم.


اخبار مرتبط
بانک پارسیان
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
فولاد اکسین
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز