فولاد و آهن

مدیرعامل ذوب آهن در بازدید شورای معاونین شرکت از روند بازسازی کوره بلند عنوان کرد؛

کوره بلند شماره یک ذوب آهن در مرحله نهایی راه اندازی

کوره بلند شماره یک ذوب آهن در مرحله نهایی راه اندازی
پایگاه خبری معدن نیوز - شورای معاونین شرکت چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه از روند بازسازی کوره بلند شماره یک بازدید کردند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، شورای معاونین شرکت ذوب آهن اصفهان چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه از روند بازسازی کوره بلند شماره یک بازدید کردند.

منصور یزدی زاده مدیر عامل شرکت ذوب آهن در این خصوص گفت: مراحل نهایی راه اندازی این کوره در حال انجام است و امیدواریم به زودی شاهد راه اندازی آن باشیم.

وی افزود: تنها دغدغه ما به تامین مواد اولیه باز می گردد که این مهم در حال برنامه ریزی است و امیدواریم سنگ آهن لازم برای فعالیت هر سه کوره بلند را داشته باشیم.

 مدیر عامل شرکت تصریح کرد: با وجود شرایط خاص حاصل از شیوع ویروس کرونا، این بازسازی پیشروی خوبی داشت. هر چند جهت حفظ سلامت کارکنان برنامه را کمی تغییر دادیم اما با تلاش کارکنان، پیشروی بسیار خوب بود و تاخیر ها جبران شد.

 یزدی زاده گفت: بزرگترین ویژگی بازسازی کوره بلند شماره یک این است که تمام فعالیت های مهم از جمله طراحی و اصلاحات توسط کارکنان شرکت صورت گرفته است. در واقع طراحی تعمیرات در فازهای مختلف، با تلاش و کوشش و دانش کارکنان به بهترین شکل ممکن صورت گرفت.

مدیر عامل شرکت تصریح کرد: تعویض کامل بلوک های کربنی که به سختی در شرایط تحریم تامین شد، اصلاح و تغییر سیستم های خنک کننده، توزین، سرند، اتوماسیون و ... تغییرات چشمگیری است که با طراحی های جدید در این بازسازی انجام شده و در مجموع این کوره به طور کامل نوسازی شده است.

وی اظهار داشت: با این توانایی و تجریه که در سه کوره بلند کسب کردیم، ذوب آهن می تواند یک کوره بلند را به طور کامل طراحی نموده و بسازد.


اخبار مرتبط
porno
شرکت صبافولاد
گالری ویدئو
شرکت گل گهر
شرکت آهن و فولاد گل گهر
MME/PERED

پایگاه اطلاع رسانی معدن نیوز