مدیرعامل صبا فولاد خلیج فارس معارفه شد
پایگاه خبری معدن نیوز - مراسم تکریم مرتضی یزدخواستی مدیرعامل سابق و معارفه سعید بزرگی مدیرعامل جدید شرکت صبا فولاد خلیج فارس روز چهارشنبه 7 خردادماه جاری در سالن کنفرانس ساختمان مدیریت با حضور اعضای هییت مدیره هلدینگ صبا انرژی، هییت مدیره، مدیران و روسای واحدهای شرکت صبا فولاد خلیج فارس و در محل کارخانه بندرعباس برگزار شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، مراسم تکریم مرتضی یزدخواستی مدیرعامل سابق و معارفه سعید بزرگی مدیرعامل جدید شرکت صبا فولاد خلیج فارس روز چهارشنبه 7 خردادماه جاری در سالن کنفرانس ساختمان مدیریت با حضور اعضای هییت مدیره هلدینگ صبا انرژی، هییت مدیره، مدیران و روسای واحدهای شرکت صبا فولاد خلیج فارس و در محل کارخانه بندرعباس برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر فاضل نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ صبا انرژی ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این کارخانه و زحمات 5 ساله و شبانه روزی مرتضی یزدخواستی گفت: ان شالله با حضور مهندس بزرگی برنامه های توسعه صبا فولاد خلیج فارس وارد فاز جدیدی خواهد شد.

وی افزود: مطابق برنامه ریزی های انجام شده تا شهریورماه امسال و در قالب طرح توسعه، واحد بریکت سازی دوم در صبا فولاد خلیج فارس کلنگ زنی خواهد شد.

نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ صبا انرژی ادامه داد: هدف گذاری های مختلفی را در این شرکت حداکثر تا مهرماه امسال بنا داریم اجرایی کنیم که از مهمترین آنها می توان به ظرفیت رسیدن کارخانه، شروع اجرایی فاز دوم بریکت سازی، ورود به بازار بورس و همچنین ساختارسازی اشاره کرد.

در ادامه مرتضی یزدخواستی مدیرعامل سابق به تشریح اقدامات صورت گرفته در مدت حضور 5 ساله خود در این کارخانه پرداخت و گفت: در زمان ورود به مجموعه به عنوان مدیرعامل و در سال 94 این کارخانه بصورت پروژه پیشرفتی در حدود 49 درصد داشت که با یاری خداوند و همکاری و همراهی سرمایه گذار و مجموعه مدیران، همکاران و کارگران زحمتکش در اسفندماه سال 95 اولین محصول بریکت گرم ایران در کارخانه صبا فولاد خلیج فارس تولید شد که در نهایت در اسفندماه سال 96 این کارخانه با حضور ریاست محترم جمهوری افتتاح رسمی شد.

وی همچنین افزود: در حال حاضر پس از 100 روز تولید مستمر که رکوردی بی سابقه در تاریخ این کارخانه می باشد توقف چند روزه تعمیراتی داریم که می توان گفت در دو ماه ابتدایی سال 99 رکورد تولید در این کارخانه زده شد. وی در پایان از همراهی تمامی مجموعه ها از جمله صندوق بازنشستگی کشوری، هلدینگ صبا انرژی(شرکت سرمایه گذاری صندوق بازشستگی کشوری)، مدیران، همکاران و کارگران زحمتکش صبا فولاد خلیج فارس و همچنین مجموعه عالی دولت در استان، استانداری هرمزگان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت های آب، برق و گاز که در مدت 5 سال اخیر نهایت همکاری را با این کارخانه داشتند تقدیر و تشکر نمودند.

همچنین در ادامه این جلسه سعید بزرگی مدیرعامل جدید شرکت صبا فولاد خلیج فارس ضمن تقدیر از اعتماد مجموعه صندوق بازنشستگی و هلدینگ صبا انرژی به ایشان و سپردن این مسئولیت گفت: باید تمام تلاش خود را بصورت شبانه روزی برای توسعه صبا فولاد خلیج فارس به کار گیریم تا این مجموعه را به یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های بازنشستگان کشوری تبدیل کنیم.

وی افزود: ما به عنوان سربازان خط اول نبرد اقتصادی، یک وظیفه داریم و آن عمل به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال جهش تولید است و تحقق این مهم بر عهده ماست تا با تلاش خود، جهش تولید را در این کارخانه محقق کنیم. 

بزرگی ادامه داد: از همکاران خود در شرکت صبا فولاد خلیج فارس انتظار دارم این کارخانه را همچون امانت پدری خود بدانند و همان گونه که از امانتی که پدر به آنها سپرده محافظت می نمایند و همواره در فکر افزایش منافع آن هستند، در این مجموعه ارزشمند نیز عمل نمایند و تمام همت خود را در جهت توسعه و بهبود صبا فولاد خلیج فارس به کار گیرند. وی خطاب به مدیران و مسئولین شرکت اظهار داشت: وقتی دست از کار بکشید که کار تمام شده است، نه زمانی که خسته شده اید، تا ان شاالله این کارخانه تا پایان شهریورماه جاری به 100 درصد ظرفیت واقعی خود دست یابد و توان حقیقی تولید نیز استخراج گردد.

در حاشیه این جلسه ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و مهندس خلیل قاسمی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با اهدای لوح های جداگانه ای ضمن تقدیر از خدمات 5 ساله مرتضی یزدخواستی مدیرعامل سابق، ایشان را منشا خیر برای این کارخانه و صنعت فولاد و همراه و همدل با مجموعه استان دانستند و با تبریک به بزرگی مدیرعامل جدید شرکت صبا فولاد خلیج فارس اعلام نمودند که مجموعه دولت در استان و ادارات و سازمانها همچون گذشته آماده همکاری با شرکت صبا فولاد خلیج فارس در جهت تحقق اهداف سازمانی این شرکت و همچنین اجرای طرح 10 میلیون تن فولاد و تکمیل زنجیره آن می باشند که سهم استان هرمزگان از مجموع 55 میلیون تن برنامه تولید فولاد در کشور است.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری