حضور پررنگ شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته استان کرمان
پایگاه خبری معدن نیوز - مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته استان کرمان، عصر امروز با حضور مسئولین استانی و مدیران شرکت‌های معدنی و صنعتی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان برگزار شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته استان کرمان، عصر امروز با حضور مسئولین استانی و مدیران شرکت‌های معدنی و صنعتی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان برگزار شد.

در این نمایشگاه که فرصت مناسبی برای گردهمایی معدنی‌ها و صنایع وابسته به شمار می‌رود، شرکت‌های مختلف معدنی و صنایع معدنی و صنایع وابسته به آن از جمله شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، آخرین دستاوردهای اکتشاف، استخراج، فرآوری، صادرات، سرمایه‌گذاری و ماشین‌آلات خود را به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه از امروز تا 4 تیر ماه به مدت 4 روز میزبان بازدیدکنندگان می‌باشد و غرفه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر همه روزه میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان خواهد بود.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری