امیدواریم الگوی مناسبی برای برگزاری فوتبال در دوران جدید باشیم
پایگاه خبری معدن نیوز - روابط‌ عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اطلاعیه‌ای در خصوص دیدار برابر تیم استقلال تهران صادر کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، روابط‌ عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اطلاعیه‌ای در خصوص دیدار برابر تیم استقلال تهران صادر کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان در این اطلاعیه آمده است:

پس از سکوت چهارماهه، امروز در ورزشگاه شهدای فولاد سوت آغاز دوباره رقابت های لیگ‌ برتر نوزدهم به صدا در خواهد آمد و ما مفتخریم که نخستین دیدار لیگ برتر را پس از شیوع ویروس کرونا و با شرایطی جدید میزبان هستیم.

تمام تلاش مجموعه فولاد خوزستان طی این مدت بر این امر معطوف بود که همراه با آماده سازی تیم، ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان را نیز جهت برگزاری ایمن مسابقات به وسایل مربوط به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تجهیز کرده تا بهترین میزبانی را در شرایط جدید انجام دهیم و از این حیث نیز بتوانیم الگوی مناسبی برای دیگر باشگاه ها در میربانی مسابقات لیگ برتر باشیم.

هر چند که در مسابقات پیش‌رو جای خالی هواداران پرشور فولاد بر روی سکوهای ورزشگاه به شدت احساس خواهد شد اما مطمئنا فولاد مردان دیار کارون شما و تشویق‌هایتان را در طول ٩٠ دقیقه تلاششان به یاد خواهند آورد و حمایت های شما را در قلبشان احساس می کنند.

هواداران فولاد مطمئن باشند که تمام تلاش کادر فنی، بازیکنان و مجموعه مدیریتی و کادر اجرایی باشگاه فولاد خوزستان این است تا با ارائه یک بازی زیبا، خوشحالی و شادمانی را به آنها و تمام مردم خوزستان هدیه دهند.

همانگونه که اطلاع دارید، طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقات دیدارهای لیگ‌ برتر به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد، لذا از کلیه هواداران عزیز که همیشه کمال همکاری را با باشگاه خود داشته‌اند، درخواست داریم تا تجمعی در محل ورزشگاه نداشته باشند.

به یاد داشته باشید، شما سرمایه اصلی باشگاه هستید و تمام هدف ما لبخند رضایتی است که با دیدن نمایش فرزندان خود خواهید زد. 


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری