بازدید جمشید ملارحمان از هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته استان کرمان
پایگاه خبری معدن نیوز - همزمان با چهارمین و آخرین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته استان کرمان، عصر امروز، جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به بازدید از قسمت‌های مختلف این نمایشگاه پرداخت.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، همزمان با چهارمین و آخرین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته استان کرمان، عصر امروز، جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به بازدید از قسمت‌های مختلف این نمایشگاه پرداخت.

در این نمایشگاه که از اول تیرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان برگزار شده است، شرکت‌های مختلف معدنی و صنایع معدنی و صنایع وابسته به آن از جمله شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، آخرین دستاوردهای اکتشاف، استخراج، فرآوری، صادرات، سرمایه‌گذاری و ماشین‌آلات خود را به نمایش گذاشته‌اند و زمینه های همکاری شرکت های مختلف مورد بحث و تبادل قرار گرفت.

همچنین ملارحمان با حضور در غرفه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از زحمات و تلاش‌های همکاران شرکت جهت حضور پررنگ و تأثیرگذار در این نمایشگاه تقدیر و تشکر نمود.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری