پیام مدیرعامل چادرملو به مناسبت روز صنعت و معدن
پایگاه خبری معدن نیوز - ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پیامی به مناسبت روز صنعت و معدن، این روز را فرصت مغتنمی برای بازنگری به ظرفیت های عظیم معدنی دانست.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پیامی به مناسبت روز صنعت و معدن، این روز را فرصت مغتنمی برای بازنگری به ظرفیت های عظیم معدنی دانست.

 متن پیام مدیرعامل کچاد را در ذیل بخوانید:

روز ملی صنعت و معدن فرصت مغتنمی است برای بازنگری در ظرفیت های عظیم معدنی کشور که به فرمایش مقام معظم رهبری می تواند بهترین جایگزین برای درآمدهای نفتی باشد.

 با نگاهی عمیق تر و بررسی قابلیت های معادن در ایجاد اشتغال، تقویت بنیه اقتصادی مناطق کم برخوردار که عمدتا معادن کشور در این نقاط واقع شده اند، ایجاد واحد پایین دستی، رونق بخشی به محیط کسب و کار، اثربخشی در رشد اقتصادی درآمدزایی ارزی، ما را مکلف به سرعت بخشی به اجرای عملیات اکتشافی برای دستیابی به ذخایر جدید معدنی می نماید. 

 بدون شک جهش تولید زمانی محقق خواهد شد که ابتدا به مواد اولیه دسترسی یابیم تا در فرآیند تولید صنایع تکمیلی شاهد رشد و توسعه باشیم و خوشبختانه این قابلیت در اکثر نقاط کشور وجود دارد و بر ماست که با عزمی جزم و اراده ای مستحکم و نیز با بکارگیری نیروهای مستعد و کارآمد، استفاده از فناوری های نوین، ایمن سازی، مدیریت صحیح و بهره برداری اصولی، به رشد و توسعه این بخش از اقتصاد کشور بیاندیشیم.

 ضمن تبریک این روز به تمامی فعالان بخش معدن و صنایع معدنی، آرزو می نماییم دست اندرکاران و تصمیم گیرندگان امور اقتصاد و توسعه کشور با نگاهی عمیق تر به جایگاه معدن و صنایع معدنی آینده ای روشن و امیدبخش را برای این بخش از اقتصاد کشور به ارمغان آورند.


خبر را به اشتراک بگذارید

گزارش تصویری